یکشنبه 21st دسامبر 2014 , ساعت: 08:12کد مطلب : 71254 نسخه قابل چاپ
امام جمعه اصفهان:

موسوی و کروبی مفسد فی الارض هستند و باید اعدام شوند!

عامل تحریک اسیدپاشان اصفهانی که هنوز هویت آنها از سوی مقامات مسئول اعلام نشده، این بار فتوایی مبنی بر اعدام سران جنبش سبز صادر کرد!

به گزارش کلمه، محمدتقی رهبر که متهم شده بود با اشاره به لزوم فراتر رفتن از امر به معروف و نهی از منکر لسانی، عوامل خودسر و متحجر را به مقابله برای بدحجابی از طریق اسیدپاشی تحریک کرده بود؛ حالا موسوی و کروبی را به بغی و فساد فی الارض متهم ساخته و مصداق این اتهام را زیر سوال بردن نظام ذکر کرده است.

امام جمعه موقت اصفهان که هیچ جایگاه قضایی ندارد، در سخنانی تحریک آمیز، موسوی و کروبی را محکوم به اعدام دانسته و این حکم را به علمایی که از آنها نام نبرده، نسبت داده است.

وی برخلاف امام جمعه موقت تهران که دیروز از محصوران تقاضا کرده بود توبه کنند، به خبرگزاری گفته که «حتی اگر امروز سران فتنه اعلام پشیمانی و ندامت کنند در پیشگاه ملت پذیرفتنی نیست.»

رهبر همچنین در تشریح جرایم موسوی و کروبی گفته است: «جرم این افراد این بود که به پیشنهاد رهبری مبنی بر بازشماری آرا تن ندادند و یک بدعت حرامی را در نظام ایجاد کردند که متعاقب آن افراد بیگناه بسیاری کشته شدند و همچنین ارزش های نظام و جامعه اسلامی مورد هتک قرار گرفت.»


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.