شنبه 19th دسامبر 2015 , ساعت: 07:12کد مطلب : 89207 نسخه قابل چاپ
تشکر فاطمه کروبی از وزیر بهداشت و تیم درمانی

مهدی کروبی از رهبران محصور جنبش سبز از بیمارستان مرخص شد

دیروز مهدی کروبی یکی از رهبران محصور جنبش سبز از بیمارستان مرخص و به محل حصر بازگردانده شد.

خانم کروبی با اعلام این خبر به خبرنگار «سحام» گفت: «همسرم امروز بعد از دو هفته بستری بودن و عمل جراحی سنگینی که داشتند٬ امروز صبح از بیمارستان مرخص و به منزل بازگردانده شدند.»

۱۷ آذرماه بود که خانم کروبی در گفتگوی دیگر خود با «سحام»٬ از ششمین عمل جراحی همسرش در دوران حبس و حصر خبر داده بود. آن اتفاق به دلیل نقص فنی در بالابر محل حصر و زمین‌خوردگی ایشان رخ داده بود که منجر به شکستگی مفصل زانو و دوبل ساق پای چپ شده بود.
اکنون پس از ترخیص و در این مصاحبه٬ خانم کروبی تاکید کرد که «شرایط جسمی آقای کروبی به حمدلله بهتر شده٬ اما به دلیل آن حادثه ناگهانی و سپس عمل جراحی٬ امکان تحرک از ایشان سلب شده و نیاز مبرمی به مراقبت های پزشکی و پرستاری دارند.»

خانم کروبی اضافه کردند که بناست مقامات امنیتی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

ایشان همچنین از دکتر هاشمی وزیر بهداشت و درمان، دکتر طهماسبی پزشک جراح آقای کروبی، تیم پزشکان مشاور، پرستاران٬ مدیریت و دیگر افراد کمک کننده در روند درمانی آقای کروبی در بیمارستان لاله٬ تشکر و قدردانی کردند.

این ششمین عمل جراحی این رهبر محصور جنبش سبز از زمان حصر خانگی بود. پیش از این٬ عمل جراحی دیسک کمر، زانو، مجرای ادرار، چشم و قلب بر روی ایشان انجام شده بود.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.