پنج‌شنبه 13th ژوئن 2013 , ساعت: 08:06کد مطلب : 46019 نسخه قابل چاپ
در آستانه انتخابات:

مهدی محمودیان به زندان بازگشت

مهدی محمودیان، روزنامه نگار به همراهان خود در زندان رجایی شهر پیوست.

به گزارش کلمه، مهدی محمودیان، روزنامه نگار و عضو جبهه مشارکت ایران اسلامی که بهمن ماه سال گذشته به مرخصی آمده بود، ظهر امروز و در پی تمدید نشدن مرخصی به زندان رجایی شهر کرج بازگشت.

زینب محمودیان، دختر این فعال سیاسی در پستی کوتاه در صفحه فیس بوک خود می نویسد: امروز بابام رفت بهش قول داده بودم که جلوی ماموران گریه نکنم و گریه هم نکردم ولی الان دوست دارم گریه کنم

مهدی محمودیان با وجود بیماریهای مختلف که غالب آنها در طول دوران زندان بر اثر شکنجه های جسمی (بدون لباس در معرض سرمای شدید قرار دادن وی توسط مسئولین زندان یا زدن ضربه به سر) و روحی برای وی پدید آمده است و در طی دو بار اعزام به بیمارستان و بستری جهت درمان مورد تایید پزشکان بیمارستان و پزشکی قانونی قرار گرفته است از نه ماه پیش از مرخصی، در اعتراض به حصر غیر قانونی شیخ مهدی کروبی و میرحسین موسوی و همچنین زهرا رهنورد روزه دار بود.

محمودیان که در خصوص برخی مسائل پس از انتخابات از جمله وقایع بازداشتگاه کهریزک اطلاع رسانی کرد، ۲۵ شهریور ماه در منزل شخصی اش بازداشت و به اتهام اجتماع و تبانی علیه نظام به ۵ سال حبس تعزیری محکوم شده است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.