دوشنبه 18th مارس 2013 , ساعت: 05:03کد مطلب : 39655 نسخه قابل چاپ
اشاره غیر مستقیم معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه به محمود احمدی نژاد

ممکن است عده ای بگویند انتخابات را برگزار نمی کنیم

محمدعلی آسودی٬ معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران می‌گوید: «فتنه‌ای عمیق‌تر و گسترده‌تر از فتنه ۸۸ در پیش داریم» و «فتنه‌ها در انتخابات ۹۲ قبل از انتخابات است.»

به گزارش دیگربان به نقل از  ایلنا آسودی این اظهارات را در یادواره اولین فرمانده سپاه شهرستان رودبار مطرح کرده است.

آقای آسودی افزوده است: «این فتنه‌ها در انتخابات ۹۲ قبل از انتخابات است٬ به شکلی که برخی می‌گویند اگر این چنین نشود، انتخابات را برگزار نمی‌کنند و آن را تحریم می‌کنند.»

یکی از نگرانی‌های محافظه‌کاران خودداری احمدی‌نژاد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در صورت تائید نشدن نامزد مورد نظر وی از سوی شورای نگهبان است.

به نظر می‌رسد آسودی نیز در همین راستا به احتمال برگزار نکردن و تحریم انتخابات از سوی احمدی‌نژاد اشاره کرده است.

پیش ازاین نیز قاسم روانبخش  عضو «جبهه پایداری» از احتمال استعفای محمود احمدی‌نژاد در صورت رد صلاحیت اسفندیار رحیم‌مشایی از سوی شورای نگهبان خبر داده بود.

آقای روانبخش روز شنبه (۱۹ اسفند) در حسینیه اعظم زنجان احتمال داده بود احمدی‌نژاد در اعتراض به این تصمیم شورای نگهبان٬ انتخابات آینده را برگزار نکند.

معاون فرهنگی و تبلیغات نمایندگی ولی فقیه در سپاه در ادامه اظهارات خود گفته است: «باید به نائب امام زمان بگوییم چشم٬ نه اینکه نامه بنویسد، بگویند توجیه می‌کنیم، شما می‌خواهید نائب امام زمان را توجیه کنید.»


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.