دوشنبه 23rd آوریل 2012 , ساعت: 12:04کد مطلب : 6717 نسخه قابل چاپ

معرفی «سگ‌گردان‌ها» به مراجع قضایی

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی قم «سگ گردانی» را یکی از مصادیق «جریحه‌دار کردن عفت عمومی» برشمرد و تصریح کردبه تمامی عوامل انتظامی ابلاغ شده که با سگ‌گردانی برخورد کنند

به گزارش ایسنا، مصطفی برزگر دادستان عمومی و انقلاب قم خطاب به آمران به معروف گروه جهادی بشیر که همه آنها از روحانیون و طلاب حوزه‌های علمیه قم هستند افزود: افرادی که با ظاهری نامناسب و به شیوه غربی‌ها در سطح شهر تردد می‌کنند از عواقب این کار خود بی‌اطلاع هستند و این طور نیست که این افراد خدای نکرده از دین برگشته باشند بلکه محیط‌های نامناسب و ابزارها و رسانه‌های غربی مدل‌های نامناسبی را ارائه کرده و این افراد نیز تاثیر پذیرفته‌اند.

برزگر گنجی این افراد را نیازمند هدایت بیشتر دانست و تاکید کرد: ناآگاهی برخی افراد از وضعیت پوشش یا رفتار نامناسب وظیفه روحانیون را سنگین‌تر کرده و روحانیون باید با صبر و حوصله این افراد را از گمراهی نجات دهند.

برزگر گنجی سگ گردانی را یکی از مصادیق جریحه دار کردن عفت عمومی برشمرد و تصریح کرد: به تمامی عوامل انتظامی ابلاغ شده که با سگ‌گردانی برخورد کنند و در صورت مشاهده، عاملان سگ گردانی را به مراجع قضایی معرفی کنند.

دادستان قم تصریح کرد: دادستانی با آموزشگاه‌های غیرمجاز موسیقی و فروشگاه‌هایی که بدون داشتن مجوز اقدام به فروش ابزار و آلات موسیقی می‌کنند برخورد می‌کند.


حوزه :
  1. .مگر.نه.اینکه.هرموجود.ی.که.درروی.زمین.است.خداوند.روی.حکمت.افریده.وخودش.علت.خلقتش.را.میداند.اخر.ادم.نااگاه.تو.چه.کاره.ای.که.مخلوق.خداوند.را.نجس.میخوانی.مگر.پروردگار.حکیم..باید.در.امر.افرینش.از.شما.ها.اجازه.میگرفت.؟….سگ.وخوک.و.مار.عقرب..کفتار.گرگ..را.خداوند.از.روی.فضل.و.دانش.و.مقصود.افریده.به.من.و.تو.چه..؟.خدایا.انقدر.بما.ادمهای.مردنی.اجازه.فضولی.در.کارهای.خودت.را.نده..که.از.دهنمون.گنده.تر.حرف.بزنیم….

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.