چهارشنبه 16th می 2012 , ساعت: 10:05کد مطلب : 9417 نسخه قابل چاپ
به علت تیراندازی مامورین نیروی انتظامی صورت گرفت

مرگ دو شهروند کرد به ظن حمل کالای قاچاق

روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه ۹۱، تیراندازی یکی از مأمورین نیروی انتظامی به سواری پیکان به ظن حمل کالای قاچاق، باعث مرگ دو سرنشین خودور به نام‌های مجتبی زاهدی و هیوا فتحی شد.

به گزارش پایگاه اینترنتی موکریان، پس از وقوع این حادثه که در جاده همدان- ملایر روی داد، مجتبی زاهدی در دم کشته و هیوا فتحی نیز به بیمارستان همدان منتقل شد؛ که وی نیز بر اثر شدت جراحات وارده روز گذشته جان خود را از دست داد.

لازم به ذکر است شب گذشته پس از تحویل جسد هیوا فتحی به خانواده‌اش، صده‌ها نفر از شهروندان سنندجی در مراسم تشییع جنازه وی شرکت کردند.

تیراندازی به مردم مرزنشین که به دلیل وضعیت وخیم معیشتی مجبور به داد و ستد هستند به امری معمول تبدیل شده و تا کنون  تعداد زیادی از شهروندان ایرانی در کردستان و آذربایجان جان خود را به این دلیل از دست داده اند. ماه پیش مولوی عبدالحمید در خطبه های نماز جمعه زاهدان نسبت به کشتن مردم به دلیل تیراندازی بی مورد اعتراض کرده بود.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.