دوشنبه ۲۳ام مرداد ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۴:۰۵کد مطلب : 19865 نسخه قابل چاپ
علی دایی در جمع زلزله زده ها

مردم پهلوان‌پرور دیار ستارخان و باقرخان این مصیبت را با شکیبایی پشت سر خواهند گذاشت

علی دایی سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن دقایقی پیش در جمع زلزله‌زدگان اهری حضور یافت و با‌ آنان اظهار همدردی کرد.

به گزارش فارس ، علی دایی ضمن اظهار همدردی با زلزله‌زدگان و تسلیت بابت این ضایعه، گفت: مردم غیور و پهلوان‌پرور دیار ستارخان و باقرخان که این روزها در کنار میلیون‌ها هموطن رخت سیاه بر تن دارند یقینا این مصیبت را با قدرت و شکیبایی تمام پشت سر خواهند گذاشت.

تیم فوتبال راه آهن که در سرعین اردوی آماده‌سازی برپا کرده امروز برای همدردی با زلزله‌زدگان مناطق ورزقان و اهر در آذربایجان شرقی اقلامی را در اختیار این افراد قرار داد.

صادق رئیسی‌کیا، مدیرعامل باشگاه راه آهن به همراه علی دایی، محمد دایی، کاظم امانی، حسین پاشایی و اسد فلاح سرپرست تیم امروز راهی مناطق زلزله زده شدند و به ارزش ۵۰ میلیون تومان مواد غذایی و وسائل مورد نیاز زلزله‌زدگان را در اختیار این افراد قرار دادند.

دایی همچنین با حضور در مرکز کودکان بی سرپرست این زلزله از این کودکان دلجویی کرد.

خاطرنشان می شود تعدادی از فوتبالیست های ایرانی از جمله علی کریمی و مهدی رحمتی نیز با ارسال پیام هایی این فاجعه را به مردم آذربایجان و ملت ایران تسلیت گفته بودند.


حوزه :
  1. یوسف پرژک

    حضور قهرمانان وهنرمندان ملی در جمع هموطنان مصیبت زده موجب تسکین گوشه ای از آلام آنان خواهدشد.به عنوان یک شهروند فاقد درجه این کشور به سهم خودم از آقای علی دایی وهمه ورزشکاران وهنرمندانی که با حضور و پشتیبانی و اظهارهمدردی خودبا مردم خونگرم و دوست داشتنی آذربایجان همراهی نموده اند،تشکر وقدردانی می کنم وبا بقیین اعلام میکنم که کوچکترین قدم این عزیزان از چشم تیزبین مردم آذربایجان خصوصا مردم و خانواده های داغدارمناطق زلزله زده اهر،ورزقان وهریس پنهان نخواهد ماند.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.