سه‌شنبه 30th آوریل 2019 , ساعت: 08:04کد مطلب : 112328 نسخه قابل چاپ

مراسم جایزه حقوق شهروندی در دانشگاه علامه حاشیه ساز شد

همزمان با حضور شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهوری در مراسم اولین جایزه حقوق شهروندی، جمعی از دانشجویان معترض برای دقایقی مانع از برگزاری مراسم شدند .

تعدادی از دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی نسبت به آنچه تغییرات آیین نامه جدید انضباطی در فضای مجازی دانشجویان می نامیدند، اعتراض کردند .

به گزارش ایرنا در این اطلاعیه آمده است : در خصوص فضای مجازی تغییر خاصی پیش بینی نشده و در حال حاضر نیز شوراهای انضباطی در دانشگاه ها به تخلفات آشکار در فضای مجازی که شاکی خصوصی داشته باشد، ورود پیدا می کنند و این، موضوع جدیدی نیست.
دانشجویان با در دست داشتن پلاکاردهایی با عنوان « دانشجو ، می میرد ذلت نمی پذیرد» ، « همه دانسته یا ندانسته جاسوس » برای دقایقی مانع از برگزاری مراسم شدند.

برخی دانشجویان معترض گفتند : حمایت از حقوق شهروندی در حد شعار باقی مانده و برخورد با دانشجویان متوقف نشده است.

در بخشی از این برنامه ، زمانی که مولاوردی برای اهدای جوایز شهروندی در جایگاه حاضر شد، حدود ۲۰ نفر از دانشجویان نیز در جایگاه حضور یافته و شعارهای اعتراضی سردادند .

حضور عوامل اجرایی برنامه منجر به درگیری ها لفظی بین دانشجویان معترض و این افراد شد. با ادامه شعار و اعتراض دانشجویان حراست و مسئولان برنامه ، دانشجویان را به بیرون از سالن منتقل کردند و برای چند دقیقه ای درهای سالن را بستند./ ایرنا


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.