دوشنبه 1st اکتبر 2012 , ساعت: 02:10کد مطلب : 25137 نسخه قابل چاپ
هنرمندانی که به مردم پشت کردند...

مذاکره اولیه طالبی و شریفی نیا برای تولید «قلاده‌های طلا ۲»

طالبی و شریفی‌نیا مذاکرات اولیه برای برنامه‌ریزی تولید قسمت دوم فیلم “قلاده‌های طلا” را آغاز کردند.

به گزارش سایت ملی-مذهبی به نقل از خبرگزاری  مهر، محمدرضا شریفی‌نیا؛ در گفتگویی با ابوالقاسم طالبی؛ کارگردان این فیلم در جشنواره فیلم مقاومت، نظرش را راجع به ساخت قسمت دوم این فیلم ابراز و طرح اولیه خود را ارائه کرد.

هنوز تهیه کننده و کارگردان قسمت اول نظر خود را راجع به ساخت دومین قسمت این فیلم اعلام نکرده‌اند اما با ارائه طرح احتمال ساخت قسمت دوم وجود دارد.

شریفی نیا مسئولیت انتخاب بازیگران قسمت اول فیلم “قلاده‌های طلا” را بر عهده داشته و خود نیز در این فیلم بازی کرده است.

فیلم “قلاده‌های طلا” به دلیل این که تهیه کننده آن؛ محمد خزاعی دبیر جشنواره‌های سی‌ام فیلم فجر و نیز فیلم مقاومت امسال بود در بخش مسابقه شرکت داده نشد اما هیات داوران فیلم مقاومت لوح تقدیر افتخاری به آن اهدا کرد.

همچنین پرویز شیخ طادی کارگردان فیلم روزهای زندگی به دلیل شرکت نکردن این فیلم در بخش مسابقه فجر جایزه خود را به طالبی کارگردان این فیلم تقدیم کرد.


حوزه :
برچسب ها :
 1. ناشناس

  بهتر است منبعد ایشان محمد رضا بی شرف نامیده شود

 2. ناظر

  شریفی نیا هم مثل هر آدم دیگری به دنبال موفقیت در زندگی است و آدم با هوشی هم هست . ایشان قسمت اعظم عمر مفید خود در سینما را پشت سر گذاشته است و فرصت زیادی در این زمینه ندارد . شریفی نیا وقتی که با شرکت در فیلم قلاده طلا به صف اول ملازمان ولی فقیه راه یافت ، البته در پائین سکو ، متوجه شد که در صورت شرکت در دومین شاهکار هنری ولایتمداران حتما و حکما به بالای سکو راه خواهد یافت . کدام آدم مال اندیشی است که چنین فرصتی را از دست بدهد ؟ نزدیکی به خدا ، به از اندیشه خلق .

  • این مملکت امثال شریفی نیا کم ندارد خود او هم تاریخ جالبی دارد از مبارزه طلبی و خوی مجاهدی تا بی شرفی و فروختن خود به قدرت.متاسفانه ما در تاریخ معاصر خود نتوانسته ایم حد اقلی از حقوق خود را بگیریم تا این فرصت طلبان و به قول هدایت رجاله ها میدان دار نباشند اما اکنون هستند شریعتی میگوید یک انسان گاه آنقدر استعداد پستی دارد که یک سگ ندارد
   شریفی نیا {…} به خونهای به ناحق ریخته ای که هنوز میجوشند اهانت میکند و خشم مقدس و خواسته های به حق مردم را به سخره میگیرد و به ناکامی مردم در مطالبه حقشان میخندد اما نباید نا امید شد به قول سیف فرغانی:
   هم مرگ بر جهان شما نیز بگذرد
   هم رونق زمان شما نیز بگذرد
   چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد
   بیداد ظالمان شما نیز بگذرد

 3. ناشناس

  لعنت به تو…همین

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.