چهارشنبه 19th ژوئن 2013 , ساعت: 01:06کد مطلب : 46313 نسخه قابل چاپ
احسان هوشمند نیز به یک سال حبس تعلیقی محکوم شد

محکومیت سنگین سعید مدنی به شش سال حبس و ده سال تبعید به بندرعباس

سعید مدنی فعال ملی- مذهبی با حکمی سنگین مواجه شد و به شش سال حبس و ده سال تبعید به بندرعباس محکوم گردید.

بنا به گزارشات دریافتی احکام سعید مدنی و احسان هوشمند که در ۱۷ دی ماه ۱۳۹۰ بازداشت شده بودند، به وکلای شان ابلاغ شده است.

طبق همین گزارش احسان هوشمند به یکسال حبس تعلیقی محکوم گردیده است.

خاطر نشان می شود سعید مدنی به اتهام اقدام علیه امنیت ملی و تبلیغ علیه نظام محاکمه شده بود. وی در زیر بازجویی با فشارهای گوناگون و شدیدی مواجه شده بود.

احسان هوشمند نیز که پس از حدود چهارماه بازداشت به قید وثیقه آزاد شده است در جریان بازجویی با فشار شدید و شکنجه روبرو شده بود به نحوی که بخشی از شنوایی خود را ازدست داده است.

در جریان دادگاه این دو پژوهشگراجتماعی و فعال ملی- مذهبی ( به همراه خانم فاطمه خردمند) مشخص شده بود که هیچ مستند محکمه پسندی علیه آن ها وجود ندارد.


حوزه :
  1. محمود

    میخواهند بگویند شادی نکنید ، چیزی عوض نشده است . ولی اشتباه میکنند .

  2. فرهاد

    آقا محمود واقع بین باش لطفا . من این آقا را نمیشناسم ولی برخی آراء ونظرات دوستان نزدیک وی را که ظاهرا ایشان هم به آن معتقدهستند را خوانده ام . مدیر محترم سایت هم می داند که هرکدام که نظر خلاف واقعی داده اند من انتقاد و در مواقع لزوم تأیید نیز کرده ام . حالا هردیدگاهی که دارید قابل احترام است ولی آیا می شود کسی را که به قول این فرداگاه هیچ مستند محکمه پسندی نیست و به جرم نکرده محکوم کرد . واقعا آقا هوشمند چرا مطلبی نگفته اند و موارد را تأیید یا رد نکرده است . خوشحال می شومیم اگر ببینیم . موفق باشید

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.