چهارشنبه 12th ژوئن 2013 , ساعت: 12:06کد مطلب : 45899 نسخه قابل چاپ
در راستای تقویت امنیت ملی و بهبود نسبی معیشت و فضای دموکراسی

محمد بسته نگار سخنگوی شورای فعالان ملی-مذهبی از حسن روحانی حمایت کرد

محمد بسته‌نگار ،سخنگوی شورای فعالان ملی-مذهبی   و داماد آیت الله طالقانی حمایت خود را از حسن روحانی اعلام کرد.

به گزارش روزنامه بهار وی با اشاره به اینکه انتخابات ریاست‌جمهوری کنونی به نقطه عطفی تبدیل شده که امنیت ملی از یک طرف و معیشت مردم از طرف دیگر مورد تهدید جدی است تا کید کرده است:« اینجانب‌ با ۶۰ سال تجربه و تلمذ‌ در محضر بزرگانی چون طالقانی و بازرگان و با استعانت از روش و‌منش شادروان دکتر مصدق به این جمع‌بندی و نتیجه رسیده‌ام که شرکت حداکثری مردم در این انتخابات و حمایت از جناب‌‌ حسن روحانی‌ در راستای تقویت امنیت ملی و بهبود نسبی معیشت و فضای دموکراسی خواهد بود.»

خاطرنشان می شود نیروهای ملی-مذهبی همیشه تاکید داشته اند برای دفاع از منافع ملی باید از منافع شخصی و گروهی خود گذشت.

طبق گزارشات دریافتی؛ نیروهای ملی-مذهبی و نهضت آزادی ایران با توجه به شرایط بسیار دشوار زندگی مردم، فشار و تهدید دائمی فعالان سیاسی و مدنی و صنفی و نیز خطراتی که به خاطر چالش هسته ای مردم و میهن مان را تهدید می کند انتخاب کاندیدایی میانه رو را برای مقابله با سیاست های افراطی حاکم بر کشور مفید می دانند.


حوزه :
 1. ابوالفضل

  این صندوقهای ویرانگر هیچ فایده ای برای آینده ما نخواهند داشت. تحقیر تا کی؟ آنچه این صندوق ها میزاید تصمیم حاکمیت با پشتوانه رای مردم است! که اگر تقلب هم شد قطعا کاری از شما ساخته نخواهد بود. مطمعن باشید.

 2. با سلام
  بنظر می رسد نظرخود ایشان باشد زیرا عقل سلیم سیاسی حکم می کند که سخنگوی هر جریانی بیرون از کشور استبدادی باشد تا بتواند نظرات جریان فکری و یاسیاسی را ازادانه تر بیان کند . بنظر می اید شورای ملی مذهبی ها هم مانند حاکمیت و اپوزیسیون همچنان اصرار دارند که از نسل اولی ها ی خود که الان دوران بازنشستگی شان فرارسیده است ، در راس استفاده کنند . ایا نوبت جوانها نرسیده است تا بتوانند با تجربه قدیمی ترها به عنوان مشاور شان ، یک خون تازه ای در رگ های این جریانات که هی عقب می روند تا به جلو . ۲- با این موضع گیری ایا می شود گفت اگر زمان شاه بود ، شما به وی رای می دادید.
  ایا اقای روحانی میانه رو هست لطفا تحلیل رسیدن به این نظر را هم منتشر کنید .
  سعید سلطانپور
  روزنامه نگار
  دبیر انحمن خبرنگاران و نویسندگا ن قومی امریکای شمالی
  کانادا

  • محسن

   جناب سلطان پور ظاهرا آب و هوای کانادا شمارا از اوضاع ایران دور کرده الان هر کسی که تو ایران هست می‌بینه چه موج و خروشی به راه افتاده

 3. اقا محسن ، متاسفانه اگر رسانه های ازاد و احزاب نباشند، دیگر وضع مردم ایران از انقلاب ضددیکتاتوری سلطنتی که به راست چرخید بهتر نخواهدشد . نه تحریم و نه تشویق مردم به شرکت در انتخابات ، بدون حزب و رسانه های ازاد ،به جایی نخواهد رسید. اقای روحانی ممکن است بهتر از جلیلی و قالیباف برای اصلاح طلبان باشد ولی مسلما ایران تا سال ۵۷ و۶۰ هنوز یک رویا باقی خواهد ماند . باضافه اینکه جمهوری اسلامی اصلاح پذبر نیست ایا می توانند اجاره بدهند زنان انتخاب حجاب و پوشش مانند زمان شاه داشته باشند .
  ۲- مگر می شود به تحریم ها که ناشی از پروژه اتمی که مردم ایران از ان بی اطلاع بوده است و لی خارحی ها سانتی متر ان محل ها را دارند و تحریم نتیجه ان که زیر کنترل خامنه ای است سخن نگفت و بعدا فکر کرد اوضاع بهتر می شود. امیدوارم حسرت احمدی نژاد را نخورید . زیرا هیچ دولتی در ایران کاره ای نست وقتی ولی فقیه ۴۰% از منابع اقتصادی ایران تحت نظارت بدون پاسخگویی و حسابرسی است . این کنترل بدون حساب هر اقتصاد سالمی را هم می توان تخریب کند چه برسد به ایران که به گفته های خود نامزدهای مور د تایید خامنه ای ، اقتصادش بسیار اسیب دیده است . عز ت زیاد – به امید دیدار ۱۳۹۴
  در ضمن بودن در نعمت امنیت کانادا هم نتیجه تبعید حاصل از استبداد ولایت فقیه هست .
  راستی اقا محسن در سیاست کانادا یاد گرفته ام که صبرکنم این نوشته را سال ۱۳۹۴ باهم می خوانیم انوقت مشخص خواهد شد نظر چه کسی صحیح تر است
  شما هم رای بدهید ولی یادتان باشد کپی رای را نگه دارید که دنبالش نروید. در نظامی که تقلب در انتخابات برای حفظ بیضه اسلام واحب کفایی است ،
  در نظامی که میلیونها دلار هزینه اخرین ابزارهای شنود می شود ، الکترونیکی کردن شمارش ارا یک کار ساده هست و لی در ان صورت امکان وجود هیجان و سورپرایز برای دوستان وجود نخواهد داشت..

  • محسن

   جناب سعید خان سلطان پور گذاپشتم جوابتان را بعد از انتخابات بدم حالا فهمیدید که وقتی گفتم آب و هوای کانادا بهت ساخته و از اوضاع و احوال ایران بدوری قصد توهین و جسارت نداشتم امیدوارم خود عقل کل پنداری را بزاری کنار و بجای توهین به بزرگان و پیشکسوتان به دنبال راه حلی باشی که تو ایران بشه پیاده کرد
   یه نکته دیگه هم بگم : سعی کن مطلبت را کوتاه بنویسی راستش حوصله نکردم همشو بخونم

 4. درودبرشما..هم.وطنم.گوش.به.ملا.بکن…..حرف.اونو.بشنو.و.باوربکن…مملکت.ماشده.امن.و.امان…به.شیخ.و.ملا.تو.نشو.بدگمان…خوب.نگه.کن.تو.به.ایران.زمین….گشته.وطن.هم.چو.بهشت.برین…..کشورما.لندن.دوم.شده؟؟؟.کنسول.مسکو..وطنش..قم.شده.؟..خاتمه.شد.دوره.ادمکشی…..نیست.دگر.فاحشه.و.ج…کشی؟….کشور.ما.کشور.اسلامیه……..منبع.اسایش.و.ارزانیه؟؟؟؟؟؟؟……..انگلیسی.تنت.فلج.گردد.؟؟؟؟؟؟؟

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.