پنج‌شنبه 8th نوامبر 2012 , ساعت: 10:11کد مطلب : 28836 نسخه قابل چاپ
با نیمه تمام ماندن درمان

محسن میردامادی به زندان اوین بازگشت

محسن میردامادی، نماینده مجلس ششم محبوس در بند ۳۵۰ زندان اوین که هفته گذشته به مرخصی درمانی آمده بود به همراهان خود در زندان پیوست.

 به گزارش کلمه، محسن میردامادی، نماینده مجلس ششم و دبیر کل دربند جبهه مشارکت که پنج شنبه هفته گذشته به مرخصی درمانی آمده بود، روز شنبه پس از تمدید نشدن مرخصی خود به زندان اوین بازگشت.

مرخصی وی در ابتدا دو روز بود که تا چهار روز تمدید شد اما با آنکه درمان به طور کامل صورت نگرفته بود این مرخصی تمدید نشد.

میردامادی پس از انتخابات خرداد ۸۸ در تاریخ ۳۰ خرداد ماه بازداشت شد و تا اسفند ۸۸ که به مرخصی بیاید را در سلول های بند دو الف سپری کرد.

پیش از این هوشنگ پوربابایی، وکیل میردادمادی، اتهامات موکل خود را اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت ملی و فعالیت تبلیغی علیه نظام اعلام کرده و گفته بود: ‌دادستان در ادعا نامه ‌خود با استناد به مواد ۵۰۰ و ۶۱۰ قانون مجازات اسلامی ،خواستار مجازات موکلم شد. در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ماه محسن میردامادی در دادگاه بدوی به شش سال حبس و ده سال ممنوعیت از فعالیت حزبی و مطبوعاتی محکوم شد.


برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.