جمعه 20th آوریل 2012 , ساعت: 08:04کد مطلب : 6410 نسخه قابل چاپ

محرومیت از تحصیل یک شهروند بهایی دیگر

الحان مهرابی یزدی شهروند بهایی و دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان، از ادامهٔ تحصیل محروم شده است.

بنا به گزارش هرانا،الحان مهرابی شهروند بهایی که در مقطع کار‌شناسی ناپیوسته دانشگاه علوم پزشکی کرمان تحصیل می‌کرد، در حالی که تنها یک ترم تئوری و یک ترم کارآموزی وی باقی مانده بود از تحصیل محروم شد.

خانم مهرابی در سال ۱۳۸۶ در کنکورسراسری مجاز به انتخاب رشته شده‌ و سپس در دانشگاه علوم پزشکی کرمان در رشته علوم آزمایشگاهی در مقطع کاردانی قبول شده و با موفقیت به اتمام رسانده ودر مرحلهٔ بعد در مقطع کار‌شناسی ناپیوسته در‌‌ همان رشته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز ورود پیدا می‌کند. حال بعد از گذشت دو ترم در حالی که تنها یک ترم تئوری و یک ترم کارآموزی وی باقی‌مانده از ادامه تحصیل او جلوگیری به عمل آمده است.

پس از پیگیری‌های فراوان مسئولین دانشگاه تنها یک نامه، در حالی که قسمت‌های بالا و انتهای آن را پوشانده بودند، مبنی بر اینکه «خانم الحان مهرابی یزدی در صورت برائت از فرقهٔ ضالهٔ بهاییت قادر به ادامهٔ تحصیل در مراکز دولتی می‌باشندبه وی نشان داده می‌شود.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.