یکشنبه 27th می 2012 , ساعت: 03:05کد مطلب : 10567 نسخه قابل چاپ
افشای نوار صوتی سخنرانی سردار سراج

مجلس رقابتی نمیخواهیم / هاشمی، احمدی‌نژاد و X میخواهند جام زهر به رهبر بنوشانند

بنا به اخبار دریافتی توسط سایت ملی – مذهبی سپاهیان که نیروی مسلط سیاسی درکشور هستند دارند در باره انتخابات مجلس و ریاست آن ، مذاکرات هسته ای و دیگر امور ریز و درشت کشوربه طور وسیع دخالت میکنند.

در این فایل صوتی که به سایت ملی – مذهبی رسیده است حجت الاسلام حجتی نیا نماینده ولی فقیه در قرارگاه خاتم و سردار سراج از هادیان سیاسی اطلاعات سپاه در جمع کارکنان قرارگاه در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۹۱ در حرم شاه عبدالعظیم برای توجیه اعضا آن قرارگاه به سخنرانی پرداخته اند. در این سخنرانی نکات بسیار مهمی در باره مسائل داخلی و خارجی کشور مطرح شده است. از جمله اینکه ما مجلس رقابتی نمیخواهیم و مثلت هاشمی و احمدی نژاد و ایکس ( که منظور لاریجانی است ) میخواهند به رهبری جام زهر بنوشانند.

همچنین سردار سراج به «ماموریت ویژه» متکی در سنگال برای حل و فصل مشکلاتی که برای افراد اعزامی (عناصر اطلاعاتی برای ماموریتی مبهم و مشکوک) پیش آمده اشاره میکند. وی در این قسمت از سخنرانی با طعنه و تحقیر از احمدی نژاد یاد میکند.

در این سخنرانی به جریان های فتنه – انحرافی – عناصر نفوذی و .. اشاره می شود و در رابطه با مذاکرات هسته ای نیز این موضوع مطرح می شود که آمریکایی ها برای بازی برد – برد به بغداد می آیند و آنها برای حل مشکلات داخلی شان خواهان حل و فصل موضوع هستند.

وی در جایی از سخنانش نیز عنوان می کند آمریکایی ها پیغام فرستاده اند که اسرائیلی ها به ما فشار می آورند که ایران در فردو به بمب اتم نزدیک شده ، شما به ما اجازه بدهید از آنجا بازدید کنیم تا دهن اسرائیلی ها را ببندیم.

حجم بالایی از این سخنرانی ها به تخریب جناح های مختلف سیاسی داخلی اختصاص دارد و موضع تندی نیز علیه احمدی نژاد در آن مشاهده می شود.

سردار سراج همچنین به طور بسیار واضحی از ریاست حداد عادل بر مجلس حمایت میکند.

وی در بخشی از سخنانش نیز میگوید غربی ها از طریق نفوذی هایشان متوجه شدند که آقا در سخنرانی داخلی اش گفته که غربی ها ما را تحریم مالی نمیکنند.اما آنها دست به تحریم مالی برای کشاندن رهبری به مصالحه زدند.

مجموعه حرفهای این سردار سپاه بر این نکته استوار است که همه میخواهند آقارا به نوشیدن جام زهر بکشانند ،هم داخلی ها و هم خارجی ها.

وی در بخش دیگری از سخنانش به وضوح از معامله رهبری با احمدی نژاد روی پرونده ملکزاده یاد می کند.

همچنین در این سخنرانی با صراحت دولت متهم به اختلال مالی در کشور برای فشارآوردن به رهبری برای پذیرش رابطه با آمریکا می شود. در همین رابطه به کار گروه اقتصادی دولت و گزارش آن ( که قبلا در بخش شنیده های سایت ملی – مذهبی نیز اخبار آن آمده بود ) اشاره میکند که مانند دوران جنگ که با گزارشات شان آقای خمینی را به نوشیدن جام زهر واداشتند اینک میخواهند همین امر را در باره مسئله هسته ای تکرار کنند.

در جای دیگری از این سخنرانی بر اهمیت نقش جلیلی و اینکه او به علت آن که ممکن است کاندیدای دور بعدی ریاست جمهوری باشد مورد حساسیت و برخورد رقبا قرار گرفته نیز تاکید می شود.

فایل صوتی سخنرانی ها در زیر در دسترس است:

لینک جهت دانلود (جدید)

0

حوزه :
 1. mohsen

  khandam gereft vaghti mamlekat o eslam o khondam dorost gofti inha nabodi eslam amricayio mikhan.gorbe dastesh be gosht nemirese mige pif pif boo mide. dazemn to adel baghiye na adel aslan to khob.

  0
 2. سروش

  This track has reached its download limit.
  نمی شه دانلود کرد

  0
 3. حامد

  رهبر ، نظام را در خود خلاصه کرده است . حفظ نظام هم ازدید ایشان واجب تر از وجود واجب الوجود است . تنها تکیه گاه ایشان هم در حال حاضر سپاه است ، فارغ از این که در این راه تا چه اندازه قابل اتکاست ، نوشیدن جام زهر هم به منافع بی حساب وگتاب سرداران لطمه میزند . بنابر این نوشیدن یا ننوشیدن جام زهر از طرف ایشان بستگی به این دارد که ارزیابی ایشان ، در مورد خطر شکست مذاکرات با غرب از یک طرف و نارضایتی سرداران از طرف دیگر برای حفظ نظام ، به چه نتیجه ای برسد .

  0
 4. حماسه ایرانی

  جام زهری که او را نکشد، جام زهر نیست. بزرگتر ها همیشه می گفتند: آخوند بیعار است، نه او را چیزی خجالت می دهد و نه جاییش را به درد می آورد. ما در جام زهر نوشیدن خمینی این را تجربه کردیم که آخوند هر چه عمامه اش بزرگتر، بعارتر.

  0
 5. اصفهانی

  واقعن متاسفم از این که پول نفت دست خامنه ای و سپاه است. اینها کی هستند دیگه…..

  0
 6. احمد

  این تحلیل ها را به “آقا” ارائه میکنند که مملکت به این روز افتاده است . این سردار چه تصوری از مخاطبین دارد که حرفها را به خورد آنها میدهد ، یعنی اینها این همه از مرحله پرتند ؟

  0
 7. ایرانی

  این تله را خودش برای خودش ساخته …کسی که او را به این سمت هل نداد …الان هم طوری شده که جنگ اجباری شده یا اینکه علنا بگوید غلط کردم. چگونه؟؟اینگونه: اگر بپذیرد که غنی سازی نکنند عین این است که بگوید غلط کردم…..

  0
 8. ناشناس

  دقیقا

  0
 9. آرش

  ما نسبت به ولایت شکی نداریم از بیخ و بن از روز غدیر مسئله ولایت یک جعل تاریخی است

  0
 10. آرش

  همین گفته ها نشان می دهد که در این کشور سپاه یعنی نظامیان رکن رکین هستند آقا هم شان خدایی دارند مردم هم نقش سیاهی لشکر و موید. برداشت درست از دین هم همینهاست که آقایون می فرمایند. خلاصه کلام صد رحمت به شاه که دست کم از اسلام آبرو نمی برد

  0
 11. ناشناس

  اقا مثل بچه ادم این فایل رو در سایتهای رایگان اپلود کن مثل مدیا فایر اعصابمونو خورد کردی

  0
 12. ناشناس

  به سپاه چه ربطی داره نماینده مجلس افطار چی خورده؟

  0
  • ناشناس

   خیلی هم ربط داره اولین و اصلی ترین وظیفه سپاه حفظ انقلاب و دستاوزدهای ان است خواهشا برو اساسنامه سپاه را بخوان تا بدونی ربط داره بعدش سپاه یه پسوندی داره که اقداماتش توجیهه میکنه سپاه پاسدارن یعنی چی پاسدار پاسدار چی هست پاسدار بودن جز وظایف ذاتی سپاه پاسدار انقالبببببببببببب که دست نااهلان نیفتد

   0
 13. بهرام

  ok ok ok ok ok ok ok ok ok ok

  0
 14. ناشناس

  فایل صوتی قابل دریافت نیست لطفا لینک بهتری جهت دانلود ارایه دهید

  0
 15. ناشناس

  لطفا” محل گذاشتن فایل رو عوض کنید. اولا” به زبان چینی است . ثانیا” بعد کلی مکافات میگه باید ثبت نام کنید که بتوانید دانلود کنید گه اون هم به زبان چینی است . من که از خیرش گذشتم.

  0
 16. نا شناس

  نکنه همش سر کاریه. اصلن فایل صوتی در کار هست اگه راست میگین لینک دانلودتونو درست کنین

  0
 17. نا شناس

  امید وارم صداقتتونو حداقل برا اثبات کنین

  0
 18. ناشناس

  آقا خواهشا لینک دانلود جدیدی در مدیا فایر یا سایت های دیگر قرار دهید لینکتون باز خرابه

  0
 19. حامد

  اینا همش بازیه و خودشون فایلو تو دسترس گذاشتن تا بگن آغا!!!با احمدی نژاد نیست و مخالفشه!ما هم که ساده،سریع قبول کنیم که آغا نمیدونه و بگیم اینهمه سینه مرمری هدیه به بیت رهبری(شرمنده از خواهرا)

  0
 20. حامد

  راستی اگه رهبر بدونه که وضع اینه،ظالمه و اگه ندونه،جاهله!در هر دو صورت ولایتش باطله(اصل ۱۱۰ ق.ا.ج.ا.ایران)

  0
 21. به نام آنکه عقل داد،
  یکی ازدبیران تاریخ در دبیرستانم که خدایش بیامرزد سالها پیش و با تمام شدن جنگ ودقیقن بعد از فوت مرحوم خمینی با اشاره به رنگ لباس وریش وقیافه های چند فرمانده سپاه که دور هم جمع بودند گفته بود، “اینان دوست دارند هرکدام برای خودشان فیــــدل کاستـــرو ی باشند وبطور یقین اینان کودتا خواهند کرد،… چندسال بعد وقتی فوج فوج استعفاء و به ادارات رخنه و یکشبه به مدیرکلی ادارات کل شدند…همان موقع گفتم آقای دبیــر خدا بیامرزد شما را چقدر درست پیش بینی کردی! منتهـــا همه درکارشان موفق نبودند همان طوریکه در دینشان راسخ و استوار نبودند، معلوم و مسلم است دوران نظامی گری هم بپایان راه خود رسیده همانطور که در ترکیه دیدیم و در برمـــه و…
  اگرچه این برادران تازه به قدرت رسیدند و اگرچه برای اینان اول راهــه، لیکن باید بپذیرند که آن دوران سرآمده ولی حیف وصــد بلکه هزاران افســوس این لباس میتوانست همانطور که مینمــود پاک بماند،…

  0

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.