شنبه 16th ژوئن 2012 , ساعت: 03:06کد مطلب : 12919 نسخه قابل چاپ
نقل قول تهیه کننده فیلم سفارشی قلاده های طلا

ما کلاه خود را کشیدیم پایین و رفتیم فیلم را دیدیم

تهیه کننده فیلم سفارشی «قلاده های طلا» که به سفارش نیروهای امنیتی فیلمی علیه جنبش سبز ایران تولید کرده است مدعی شد:« فیلم قلاده های طلا  اثری بود که قشر‌های مختلف جامعه از روشنفکران، بچه‌های اصلاح‌طلب و بسیاری از افراد دیگر برای دیدن آن به سینماها آمدند. برخی از فعالان اصلاح‌طلب با من تماس گرفتند و گفتند که ما کلاه خود را کشیدیم پایین تا شناخته نشویم، بعد به سینما رفتیم و فیلم را دیدیم.

به گزارش فارس، در بخشی از نشست تقدیر وزیر ارشاد از عوامل ساخت فیلم سینمایی «قلاده‌های طلا»، «محمد خزاعی» تهیه‌‌کننده فیلم بیان داشت: با وجود تمام فشارها و جو سنگین حاکم بر عوامل سازنده فیلم باید بگویم ما بهترین هدیه را از مردم گرفتیم.

وی در ادامه افزود: من به تمام سینماهای نمایش دهنده فیلم رفتم، جالب اینجاست که در شهر قم روحانیون و طلبه‌ها به سینما می‌آمدند تا فیلم را ببینند؛ به طوری که مدیر سینما می‌گفت من هیچگاه این تعداد روحانی را یک‌جا ندیده‌ام که برای دیدن فیلمی به سالن سینما بیاید.

تقدیر وزارت ارشاد از این فیلم سینمایی حکومتی در حالی صورت می گیرد که بسیاری از کارگردان های مستقل با محدودیت های روزافزونی برای ساخت فیلم مواجه هستند و بعضی از فیلم ها در حین اکران در سینماهای کشور توقیف می شوند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.