یکشنبه 16th سپتامبر 2012 , ساعت: 01:09کد مطلب : 23471 نسخه قابل چاپ
تشکیل کمپین « به خاطر صلح و آزادی » در داخل کشور

ما صلح و دوستی می خواهیم نه جنگ و خشونت

با بلندتر شدن صدای جنگ و ایجاد نگرانی در فضای جهانی و داخلی از حمله نظامی به ایران ، جمعی از افراد و شخصیت ها ی هم وطن مان کارزار « به خاطر صلح و آزادی » را در داخل کشور تشکیل داده و همه گان را دعوت به پیوستن به این کمپین نموده اند. در بخشی ازاین بیانیه آمده است: بار دیگر سایه سنگین جنگ بر سرمان افتاده است … وقتی این روزها صدای طبل جنگ به گوش مان می رسد ، برخود می لرزیم.

و در ادامه آمده که : ما صلح و دوستی میخواهیم، نه جنگ و خشونت. ما جنگ را نه نعمت که نقمت میدانیم. ما میخواهیم با برپایی کارزار (کمپین) «بخاطر صلح و آزادی» و ابراز نفرت از خشونت و کشتار، به حاکمان کشورمان بگوییم، اعمال تشنج زا و خشونت آفرین بس است؛ اعمالی که منجر به تحریمهای کمرشکن علیه ملت ما گردیده و بهانه ای برای تصویب سه قطع نامه علیه مردم ما شده تا هر بار فشار بیشتری را بر ما تحمیل کنند.

این بیانیه را بابک احمدی، احمد صدر حاج سید جوادی، محمد علی عمویی ، محمد ملکی ،محمد نوری زادو … امضا کرده اند.

متن کامل این بیانیه به گزارش سایت ملی – مذهبی چنین است:

بخاطر صلح و آزادی

 هموطنان، مردم صلح دوست ایران

 بار دیگر سایه سنگین جنگ بر سرمان افتاده، جنگی بسیار زیان بار تر و مخوف تر از جنگ هشت ساله. ما که هنوز زخمهای ناشی از آن جنگ را بر جسم و جان داریم؛ ما که هنوز خسارتهای مادی و معنوی آن جنگ را بر دوش میکشیم؛ ما که در آن جنگ صدها هزار کشته و مجروح و میلیون ها آواره، صدها شهر و روستای تخریب شده و به روایتی هزار میلیارد دلار خسارت مادی و دهها برابر خسارت معنوی تحمل کردیم؛ ما که امروز در جای جای میهن عزیزمان با فقر و فساد و فحشا و اعتیاد و دزدی و فاصله طبقاتی که همه از آثار آن جنگ است دست و پنجه نرم میکنیم؛ وقتی این روزها دوباره  صدای طبل جنگ به گوشهایمان میرسد، بر خود میلرزیم.

 میخواهیم و باید به هر قیمتی، عفریت هستی خوار جنگ را از کشورمان برانیم.

 ما صلح و دوستی میخواهیم، نه جنگ و خشونت. ما جنگ را نه نعمت که نقمت میدانیم. ما میخواهیم با برپایی کارزار (کمپین) «بخاطر صلح و آزادی» و ابراز نفرت از خشونت و کشتار، به حاکمان کشورمان بگوییم، اعمال تشنج زا و خشونت آفرین بس است؛ اعمالی که منجر به تحریمهای کمرشکن علیه ملت ما گردیده و بهانه ای برای تصویب سه قطع نامه علیه مردم ما شده تا هر بار فشار بیشتری را بر ما تحمیل کنند.

 ما ازحاکمان ایران میخواهیم هر نوع بهانه ای برای جنگ و فشار و تحریم اقتصادی را متوقف و خنثی کنند تا جنگ افروزان ناامید شوند. ما میخواهیم به جهانیان بگوییم که صلح و آزادی و حقوق بشر حق مسلم ماست.

 هموطن با شرکت در این فراخوان کشورمان را از یک فاجعه جبران ناپذیر نجات دهیم.

 فراخوان دهندگان اولیه:

 بابک احمدی

مه لقا اردلان

علیرضا جباری

احمد صدر حاج سید جوادی

پیمان عارف

محمد علی عمویی

اسماعیل مفتی زاده

محمد ملکی

محمد نوری زاد

 تمامی هموطنان و فعالانی که مایل به حمایت و همراهی با این فراخوان هستند، میتوانند پیام خود را به آدرس الکترونیکی زیر ارسال کنند و یا به صفحه فیس بوک کارزار «بخاطر صلح و آزادی» بپیوندند.

 ایمیل فراخوان: [email protected]

 صفحه فیس بوک کارزار «بخاطر صلح و آزادی»

متن انگلیسی بیانیه به خاطر صلح و آزادی

For Peace and Freedom

Dear peace-loving citizens of Iran,
WAR has once again cast its unbearably heavy shadow over our country! This time, a war far more destructive, far more horrifying than the 8-year-war [Iran-Iraq], the wounds of which are still tormenting our bodies and souls, the financial and emotional tolls of which are still carried by our shoulders.
The war that left us hundreds of thousands killed and wounded; millions homeless; hundreds of cities and villages demolished; one trillion Dollars of financial and ten times more emotional damage!
Today our beloved country is grappling with so much despair, poverty, prostitution, corruption, drug addiction, theft and a class-divided society; all of which are direct results of that war.
So, we shudder when we hear the beating of new war drums …
We want and we must – at all costs – drive the life threatening evil of another diabolic war away from our country.
We want peace and friendship, NOT war and violence. We consider war a curse and not a blessing in any way.
And thus, we intend to launch a “Campaign for Peace and Freedom” as a venue to express our disdain for killing and violence.
We want to tell our government: Enough with actions that foster tension and conflict, violence and destruction; Stop the policies that have resulted in back-breaking sanctions against this nation; Stop the behaviors that are being used as pretext for at least three UN declarations against our people, crushing us under increasing pressures. So that warmongers lose hope, we ask the rulers of Iran to neutralize, suspend, or stop all pretexts for economic sanctions, pressures, and war.
We want to tell the world that Peace, Freedom and Human Rights are our Inalienable Rights
Our dear compatriots, join this campaign and let us save our country from an irreversible tragedy.

This initiative was started by the following activists who reside in Iran

Babak Ahmadi; philosopher, writer and translator

Mah-Lagha Ardalan; university professor and political activist

Alireza Jabbari; writer, translator, former political prisoner, member of the Iranian Writers’ Association, and winner of the Hillman-Hammett human rights award

Ahmad Sadr Haj-Seyed-Javadi; political activist, former political prisoner, former Minister of Justice and Member of Parliament

Peyman Aref; student activist and former political prisoner

Mohammad Ali Amooee; political activist and former political prisoner

Esmaeel Moftizadeh; civil activist

Mohammad Maleki; political activist and former political prisoner, retired university professor and former president of Tehran University

Mohammad Nourizad; journalist, filmmaker and former political prisoner


حوزه :
 1. نظیر

  برای ما که نعمت بود و حکومتمان را استمرار بخشید ، امام راحل هم همین را گفتند و این هم حکم حکومتیه و حرف نباشه .

 2. احمدپور

  مصداق کامل مبارزه با معلول .جا داشت دوستان ملی-مذهبی چند کلمه توضیحی در نقص این کارزار می نوشتند تا خوانندگان احیانا” نتیجه نگیرند این سایت خدای ناکرده هم سلیقه سایت حالا دیگر مشهور ” جرس ” است .جنگ افروزی و ایجاد درگیریهای مختلف به بهانه های گوناگون و دروغ و زمینه چینیهای لازمه و تدارک اسباب و ابزارآنها حداقل پس از اعلام آغاز نظم نوین جهانی توسط بوش پدر در خاورمیانه ، یوگسلاوی ، آفریقاو….همه در عهده و مسئولیت و به ابتکار ستاد نظامی سرمایه داری جهانی یعنی ناتو به سرکردگی آمریکا و در هماهنگی تنگاتنگ با انگلیس و فرانسه بوده است . نباید افسوس خورد که مبتکران این کارزار تا این حد دچار سهو باشند که حتی به اشارات و انتقادات و به نوعی افشاگریهای ژنرال دمپسی رئیس ستاد ارتش آمریکا را در تنقید کسانی که خواهان مداخله نظامی آمریکا در سوریه و ایران اند ،توجه ندارند ؟.معرکه گیر کس دیگری است .آخوندهای مستبد ما هم آتش بیار معرکه هستند .آقای بابک احمدی مترجم خوبی است . استاد ملکی و آقای نوری زاد مبارزانی شجا ع دیگران هم هم همه موجه و محترمند اما متاسفانه در حد رهبران سیاسی سیاست شناس نیستند . بزرگوار گرامی آقای صدر حاج سید جوادی همین چندی پیش به نوعی از عدم اشراف خود در سیر تحولات سیاسی کشور از پیشگاه ملت فروتنانه عذرخواهی کردند .اگر چه با تاخیری ۳۲ساله ! حداقل در مقایسه با عمو زاده یا برادر خودشان آقای علی اضغر حاج سید جوادی که همان ۳۲ سال پیش صدای چکا چک چکمه های فاشیسم مذهبی را شنیده بود. با همه ارادت و احترام به شخصیت ایشان اما تاخیر یاد شده وی همچنان نشانگر غفلت مبتکران این کارزار از سیر واقعی تحولات جاری است .و الا در این فراخوان حتی یکبار هم نمی بایست از بهانه جوئی ها و ترفندهای جنگ افروزان آمریکائی و انگلیسی ذکری بشود ؟!

 3. سلام. من یک فعال صلح و حقوق بشر ایرانی در آمریکا هستم. آفرین بر شما برای راه اندازی این “کارزار.” ضمن ابراز علاقه برای همکاری، میخواستم دو تا از پروژه هایم را به شما معرفی کنم:

  پروژه “رحا ایران”
  http://trpiran.blogspot.com/

  و “نگرانه ساده صلح” که امروز (۲۷ شهریور ۱۳۹۱) روز ۳،۴۶۸ آن است
  http://www.simplepeacevigil.org/

  امیدوارم بزودی با من تماس حاصل فرمائید. ممنون.

  سبز باشید.

  مجتبی آقامحمدی

 4. افرین و زنده باد زنده باد ….بر قرار باشید همه ایران یار شما خواهند بود باید کاری کرد کارستان و اساسی تا همه حتی دروغ گویان و خیانتکاران و جنایتکاران بدانند ایران عزیز تر ین قطعه زمین است که با خیانت بر باد خواهد رفت و این گرانبها ترین و خرم ترین زمینها به قیمت جهل و غرور وکورچشمی و رذالت ویران و دشمن شاد کن می شود ……..بیگانه را باید راند اینجا خانه ایرانی است …..

 5. ناشناس

  {…} با این مبارزات مدنی.این کاراتون به هیچ دردی نمیخوره اب تو هاون .

 6. farnood

  از رو دست رو دست گذاشتن خیلی بهتره

 7. ...ملی-مذهبی

  این رفقا همه مسئولیت جنگ را بر دوش جانیان حاکم گذاشته اند و از همه برطبل جنگ کوبیدنهای اسرائیل و عمو سام و روباه پیر و بقیه جهانخوران نیم چلبی وار، رجوی وار و نوریزاده وار چشم میبندند!

  به عبارت دیگر امپریالیستها میتوانند در هر دادگاه و بیدادگاهی با استناد به سند! حاضر ادعا و اثبات کنند که عامل حمله آنها به ایران و ویران کردن خانه و کاشانه مردم بر سر کودک و زن و مرد وپیر و جوان، رژیم پلید حاکم است و مردم ایران باید منت دار متجاوزین باشند که بخاطر رهایی ایرانیان، دارودسته ازما بهتران به ایران لشگرکشی کرده اند ….. مثل رهایی عراق و سومالی و لیبی و ….

  منت خدای را عزوحل که زنده ماندیم و به چشم خویش دیدیم که چرا باید از بغض معاویه حذر کرد و چگونه باید از پیروان آن بغض، حب علی آموخت!

  • hamed

   ایراد وانتقاد عمومی و کلی قطعا متوجه حکومت اسرئیل وحکومتها ئی است که برای منافع تعدادی سرمایه دا ر از همپا لگی های خودشان دست به هر جنایتی میزنند اما هر انسان منصف وبا حد اقل شعور میداند که نباید به این بهانه جویان بهانه داد . ا رژ یم پلید حاکم برکشورمان هم ازاین جنگ برای منا فع خود از هروسیله وحتی بروزجنگ بهانه کافی به بهانه جویان میدهد .مامیتوانیم به حکومت ولایت فقیه فشار واردکنیم بهانه ندهد میتوانیم حکومت وادار کنیم تا به مردم کشور خودش این همه ظلم نکند میتوانیم به دنیا نشان دهیم که ما مردم نه تنها جنگ طلب نیستیم بلکه با همه توان خود تلاش میکنیم تاحکومت درمورد انرژ ی هسته ای شفاف سازی کند چون به بهانه انرژ ی هسته ای برا ی جیب خودشان مشغول دزدی هستند به بیان ساده تر انرژی هسته ای بهانه ای است برا ی چپاول وغارت مردم ایر ان. می بینیم برا ی کمک به جلادی مانند بشار اسد پول وبودجه دارند ولی برا ی دارو پول ندارند اگر بتوانیم حاکمان ولایت فقیه به رعایت حال مردم ایران وادار کنیم بیش از هشتاد درصد از احتمال حمله به کشورمان کاسته میشود

  • هالو

   صهیونیزم یا آمریکا ویا هردشمنی که ازآن بدتر نباشدباما جه کاری میخواسدبکند که این رژیم نکرد به نوامیسمان تجا وزنشدکه شد به بچه هایمان که شد چپاول بیت المال که شد لجن مال کردن شخصیت مردم که هرروزبیک اسمی مارا میخوانند که شد بی هویت کردن مردم که شد ………….

 8. مسعود

  بنام خدای نوح…خدای ابراهیم…خدای تمام هست ها و نیست ها…خدایی که هر حرکت و سکونی به اراده و به اذن اوست…و بنام آزادی و بنام محبت…در زمانه ای که احساس به خشم وا می داردمان از این همه ستم و بیداد و خونهای به ناحق ریخته شده و در زمانه ای که قصد دارند خدایمان را هم مصادره کنند چه جای صبر است که شرک است صبر و چه جای زاری است که وقت بیزاری است…من به عنوان یک جوان مسلمان خداپرست خداجوی سوگند می خورم به نام خداوند که آزادی را به انسان هدیه کرد حتی به دشمنان خودش که فرموده است برترین بندگان کسانی هستند که سخنان را می شنوند و بهترین سخن را برمی گزینند از همه استدعا دارم که سخن این کمترین را هم بشنوند…به اندیشه و خردی که خداوند عطایمان نموده تا بر احساس و خشممان لگام بزنیم سوگند که نه از روی احساس صرف که از روی اندیشه می گویم که کمترین وظیفه ما اعتراض به این رویه جائرانه و اهریمنی حکومت سراپا اهریمنی است…جتمعه ای که به جای خداپرستی ،رهبرپرست شد مستوجب بدترین کیفرهاست اگر آگاهانه دست به این کار یازد…ای آگاهانی که می دانید و اعتراض نمی کنید و ای نا آگاهانی که نمی دانید و نمی خواهید بدانید شرم بر شما که مذهبیهاتان نام علی را می برید و غیرمذهبیهاتان هم سخن از آزادی و بشریت می گویید اگر اعتراض نکنید…هنوز هستند ادامه دهندگان راه خدایی که جز او برکسی تکیه نمی کنند و حتی غیر مذهبی ها و حتی غیر خداپرستانی که مردانه و از روی انسانیت و آزادگی راه آزادی و صلح را می پیمایند…درود خدا و درود آسمانها بر این آزادگان باد …و سوگند به خداوند محمد که خدای محبت است که این نسل مزدور و کثیف حکومت ایران که پرورانننده تروریست و فساد به اسم جهاد در دنیا است که ننگ اسلام و تاریخ بشریت است نیز سرنگون می گردد و در این میان شرم است که بر شاهدان ساکت و مدعیان و مقدس مآبان بی شرف و بی ایمان و اسیران ترس و خوف سنگینی خواهد کرد …درود بر صلح و آزادی و درود بر آزادگی و آزادگان.

 9. محسن

  با دورود وخسته نباشید به نمام دست اندر کاران این طرح کوتاه خدمت خوانندگان عرض کنم طی صحبت جناب نوری زاد از صدای امریکا که ما مردم شعاری هستیم واقعا درست ترین حرفیه که در مورد همه صدق می کنه نه تنها در مورد دولت مردان بلکه در مورد همین اقانی که قلبآ هم دنبال ایرانی بدور از جنگ و در رفاه امنیت می خواهند هم شعاری هستند چرا چون در تمام موارد حتا مثلی بزنم اگر اهرم و نیروی فشاری برای غلبه بر جاذبه زمین نباشد هیچ موشکی و یا هواپیمایی از زمین بلند نمی شود پس منطقی و علمی این را باید بپذیرد که اگر در هر موردی اهرم فشار و برگ برنده ای برای پیش برد حدف و خواسته نباشد این خواسته ها و همه تمنیات شعاری بیش نخواهد بود ولی چون این مطلب را من شهرستانی می نویسم بهایی ندارد و جزو برنامه های راهبردی قرار نمی گیرد و تا زمانی که این حرفهای شعاری ی که پتانسیل بازدارند و اعمال فشاری نباشد نتیجه بخش نخواهد بود که نشانه ان همین سی وسه سال گذشته ای است که هیچ نتیجه ای از هیچ برنامه ای نگرفتیم راه کار های اعمال فشار بسیاری هم بدون خشونت و خونریزی وجود دارد که به راحتی ودر کوتاه ترین زمان می توان حکومت را تحت فشار قرار داد که تن به هر خواسته ای بدهد ولی متاسفانه هیچ ایرانی من تا کنون ندیدم که دنبال کار عملی باشد فقط به فرمایش اقای نوری زاد شعاری و خود مطرحی دیگر هیچ هیچ هیچ

 10. رضا

  دوستتان دارم عاشقان ، با تمام وجودم و تا پای مرگ ایستاده ام و برای ایستادنم هزاران با افتاده ام . مشتاقانه پیامتان را خواندم آنهایی که در طبل جنگ می کوبند و خواهان این شرایط هستند همه چیز برای فرار خود آماده دارند من و امثال من که به نان شب محتاجیم چرا باید روز به روز وضعمان بدتر شود . حرفهای شما را آقای نوریزاد دلسوخته شنیدم آن نوکران سر سپرده در مجلس که خود را امین مردم می دانند بدانند که تاریخ خیانت آنها را آشکار می کند. می خواهم از همین جا به رهبر بگویم نسل جوان که ما باشیم دیگر به این طناب پوسیده امیدی نداریم، دلمان شکسته است رنگ به صورتمان نمانده، داعیه ایران هسته ای را به بهای گزافی می دهید. ایران من چرا باید این گونه باشد. کجاست ایران کوروش که شما سنگ به گوهرش میزنید. کابوس جنگ برایمان هر لحظه خواب را از چشمانمان می رباید، آیا ای رهبر دلت می آید سرای من را با غرورت ویران کنی شاید مرا بگیرید یا بکشید با لاله های دمیده در خون خونخواهی شما چه می کنید من عاجزانه می خواهم بگویم از این شعار های فریبانه و دروغین دست بردارید و صلح را برای تمام جهان ارسال کنید باور کنید به عزت شما می افزاید . در کشاکش انتخابات ۸۸ جانب احمدی نژاد را گرفتید و ما را فتنه گر توصیف کردید ما همه می بینیم که حالا دارید تحملش می کنید . آخر بس است از زمانی که به دنیا آمدم کلمه تحریم و تورم در پرده ذهنم جای گرفته آخر چرا باید ما فدا شویم بیائید دست در دستان یکدیگر دهیم و نگذاریم ایرانمان طمعه پلنگان وشیران شود چون من و تو از یک خاکیم و خاکمان را دوست داریم ومیراثی جاودان برای آیندگانمان به جای بگذاریم به خدا دیگر دل به خاک و خون کشیدن عزیزانمان را نداریم

 11. demokrati bedune sekularism emkan nadarad ! london ba hazfe mazhab mokhalefast ! eradat mahiny

 12. حامده

  البته طرح خوبی است بشرطی که بانیان بیانیه خود معتقد باشند ولی جناب{…} را بعید میدانم ،چون او به جنگ و سرنگونی اعتقاد دارد .

 13. سید شهاب شریفی

  به خاطر سر بلندی ایران عزیز به این کمپین میپیوندم

 14. arazekle rousi dar inja hastand

  چرا علامه زاده میگوید چاوز بهتر از احمدی نژاد است ؟ چون او هم مارکسیست روسی است .

  وگرنه نفت ونزوئلا از ایران بیشتر و جمعیت ان کمتر است و جنگ هم نداشته و محاصره اقتصادی هم نیست ، به امریکا نفت ارزان میدهد و اجناس فراوان از ان وارد میکند و تورم کشورش ٣٠ درصد است و در جدول وال ستریت ژورنال به همراه کوبا و کره شمالی از ج ا پایین تر است . احمدی نژاد به یک دلیل از چاوز بدتر است ، چاوز شارلاتان است از ایران و روسیه کمک میگیرد به فقیر نشین کوبا میدهد و مثل احمدی نژاد شعار میدهد ، اما احمدی نژاد مردم ایران و ایرانی ها را در جهان بدنام میکند و برای کشور خطر جنگ دارد . اما احمدی نژاد نیست . همین احمدی نژاد وقتی خواست با امریکا صلح کند شما مارکسیست های روسی و نمایندگان ریش دارتان در قدرت ( علی لاریجانی و شرکا ) نگذاشتید .

  از نظر دیکتاتوری هم شما مارکسیست های روسی همزبان و هماهنگ به محمد مرسی حمله بردید (همین جا بگویم بنده معتقد نیستم مرسی مثل اردوغان یا رهبران کشور های غربی دموکرات است اما کشورش را دارد از جنگ و فقر میرهاند و با سیاست های امریکا هماهنگ میکند . البرادعی از او بهتر بود ولی شما چپ های روسی به او هم حمله بردید ) شما مرسی را دیکتاتور نا میدید ولی چاوز مرده اش هم دارد حکومت میکند و این یعنی اوج کثافت کاری سیاسی مارکسیستی که از مادام العمر خلقی رسیده به ابد الدهر . شما به مریم رجوی حمله میبرید … اما از این مرده و جسد او که چون ال سید بر در قلعه حیوانات ونزوئلا او را آویزان نگه داشته اند بی شرمانه حمایت میکنید

  سوال من از شما چپ های روسی این است که چرا وقتی نوبت دیکتاتورها و جانیان مارکسیست و روس پنا هان میرسد شما ها دنبال یک نقطه مثبت در کارنامه آنها میگردید و هزاران نکته منفی آنها را سانسور میکنید تا بگویید که مارکسیسم انسانی !!! است

  در حالیکه حتا یک کشور نیست که در اثر مارکسیسم به پیشرفت ، یا عدالت ، یا آزادی یا دموکراسی رسیده باشد ، همه فساد است و مافیا و فقر و فحشا و جنایت های بیشمار . شما هم که به کسی اجازه نمیدهید در وب سایت هایتان حرفی بزند مگر اینکه در جهت شما باشد . شما ها دکتر مهر آسا و برقعی و ملکی و حمید فرخنده و … را هم از وب سایت هایتان ( اخبار روز و …) بیرون انداختید و حالا به آنها در صورتی اجازه میدهید یک مقاله بنویسند که در ان به بنی صدر و با زرگان و خاتمی حمله کنند یا حرف دل شما را به امریکا و سرمایه د ا ری بزنند یا به کدیور فحاشی کنند (اکبرین ) ولی به روسیه و کوبا و چاوز چیزی نگویند و از شما در مورد میزان همکاری تا ن با روسیه نپرسند . گنجی که مورد حمله شما ها بود ، تا خط ضد آمریکایی نگرفت به او حمله میبردید حالا زمانه هم به او اجازه میدهد به شرط اینکه علیه خاتمی و اصلاح طلبان و لیبرال ها و امریکا و ترکیه و ان سا نگ سوچی مطلب بنویسد ، مقا له ای در آنجا بنویسد

  چرا خودنویس به تاجزاده و مجاهدین انقلاب ( بهزاد نبوی ) پوشش میدهد اما به خاتمی و و بنی صدر و یزدی و مصدق حمله میبرد انهم از پشت نقاب رسوای سلطنت طلبی قلا بی ؟

  شما اخبارمنفی روسیه و غارت روسیه از ایران و دزدی اموال ایرانیان توسط حکومت های چپ آسیایی ، و آمریکای جنوبی را لاپوشانی میکنید اما دائم به ترکیه و امریکا و اسرائیل و مصر و بهار عربی حمله میبرید

  اینها که بیش از چاوز و کاسترو و اسد و صدام و قذافی دموکرات تر ، پیشرفته تر و آزاد تر هستند . انتخابات مصر هم که بدون تقلب بود . مرسی هم که مخالف تروریسم است و تروریستی مثل حماس را به پا ی میز مذاکره آورد ، مثل انوار سادات رییس جمهور با کفایت مصر که با اسرائیل همراه با عرفات آشتی کرد و کشورش را از جنگ خانمان سوز نجات داد

  شما چپ های روسی دائم به اوباما و امریکا حمله میبرد که چرا جلوی تروریست ها در افغانستان را گرفته اند و حکومت های تروریستی و آدمکشی مثل اسد و قذافی و صدام و … را برکنار کرده اند . اما أولاند سوسیالیست ٧٠ درصدی به ما لی حمله نظامی برده ( مثل امریکا و غرب کار درستی هم انجام داده ) اما چرا شما ها خفقان گرفته اید و یک بام و دو هوا میکنید ؟

  به جز شما چپ های روسی چه کس دیگری گفته که چپ انسان دوست است ، دموکرات است ؟ آزادیخواه است ؟ چرا برای خودتان پپسی باز میکنید ؟ شما خودتان را ترور میکنید ( فدا ییان خلق ، پیکا ری ها ، سازمانهای تروریستی کرد مثل پژاک و … ، توده ایها مثل خسرو روزبه ) مردم را ترور میکنید ( ژاندارم کشی و بچه کشی فداییان ) کشتار های کردستان و ترکمن صحرا و … در وب سایت های شما سانسور کامل دیگران برقرار است ، از دیکتاتورها و جنایت کاران خلقی روسی دفاع میکنید ، مخالف مذاکره و سازش سیاسی با جامعه جهانی هستید، مخالفین را ترور شخصیت میکنید و بعد هم مدعی میشوید که دموکرات هستید ؟

  حالا پر رو شده اید و دارید یواش یواش از اسد و چاوز دفاع میکنید و لابد فردا از استالین و کیانوری و اشغال آذربایجان ؟

  فراماسونری مارکسیست های روسی پر خدعه ترین و فاسد ترین با ند تبه کار روسی در ایران است و در تمام رسانه ها ، سازمان امنیت ج ا ، سپاه ، رده های بالای ج ا نفوز کرده و مانع اصلی پیشرفت مردم ایران است چه به صورت انقلاب و جنبش ، چه به صورت حکومت . سخنان ا علی حضرت محمد رضا پهلوی را با ید با آب طلا بر سر در هر تشکیلات ایرانی نوشت که گفت

  مارکسیست های اسلامی … و ارتجاع سرخ و سیاه مانع پیشرفت کشور هستند

  سخنان جلال ال احمد روشنفکر فداکار ایرانی را نیز باید آویزه گوش هر روشنفکری کرد. هم او بود که واژه طلایی

  “عنتر ناسیونالیسم روسی”

  را وارد ادبیات سیاسی ایران کرد . اینها چراغ راهنمای ما باید باشد و باید یک روشنفکر یا سیاستمدار شجاع دیگری خودش را فدا کند و این با ند مافیایی مارکسیست های روسی را با کلماتی تاریخی نظیر آنچه شاه و ال احمد گفتند برای مردم مشخص کند و دست آنها را که در همه جا نفوز کرده اند رو کند . کسی لازم است که ما را از شر شما ها که از ١٣٢٠ تا کنون کشور را راکد نگه داشته اید و همه را با تبلیغات مسموم ضد آمریکایی و ضد اسرائیلی آلوده و متوهم کرده اید و در عصری که همه با سر به دنبال امریکا و سرمایه داری میدوند برای پیشرفت کشورشان ، خلاص کند . شما ها ما را گرفتار چنین خنا سی کرده اید که فقط به نفع روس ها است

 15. محمد میاندوابی

  گفتمان جنگ و خشونت ،گفتمان غالب مستبدین و خودکامگان و باورمندان به قاعده “الرعب بالنصر” اسلام شیخ عباس قمی ها و اَیت الله مصباح هاست.پس پیوستن به این کمپین به نوعی تمایز دو جریان “صلح و مدارا” و “جنگ و خشونت” است.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.