چهارشنبه 6th نوامبر 2013 , ساعت: 04:11کد مطلب : 54336 نسخه قابل چاپ
آملی لاریجانی:

کمترین نتیجه مذاکرات اتمام حجت بر عده‌ای در داخل و خارج کشور است

رئیس قوه قضائیه گفت: منظور از اینکه گفته می‌شود در برابر دشمن نباید ضعف نشان داد، فقط ضرورت پرهیز از ابراز ضعف در کلام نیست، بلکه باید کشور از درون قوی و مقتدر باشد.

به گزارش خبرگزاری مهر، آملی لاریجانی در جلسه امروز مسئولان عالی قضایی با تاکید بر حمایت از دولت در مذاکرات هسته‌ای خاطرنشان کرد: منظور از اینکه گفته می‌شود در برابر دشمن نباید ضعف نشان داد، فقط ضرورت پرهیز از ابراز ضعف در کلام نیست، بلکه باید کشور از درون قوی و مقتدر باشد.

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: دو طرف مذاکره باید از نظر اقتدار با هم تناسب داشته باشند زیرا تنها در این صورت است که مذاکرات همپا و متوازن شکل خواهد گرفت.

آملی لاریجانی با بیان اینکه «راه اقتدار کشور اتکا به نیروها و توانمندی‌های درونی است» افزود: هر زمانی که انسجام داخلی تضعیف شود، متضرر خواهیم شد.

رئیس قوه قضاییه با اشاره به سخنان آقای خامنه ای  اظهار کرد: ما به رفتار آمریکایی‌ها در مذاکرات خوش‌بین نیستیم اما گفتگو‌های هسته‌ای اخیر حتماً آثار مثبتی در برخواهد داشت و کمترین نتیجه مذاکرات در مقطع کنونی این است که حجت بر عده‌ای در داخل و خارج کشور تمام می‌شود و باب تبلیغات نادرست بر ضد کشورمان و نیز بهانه‌جویی‌ها بسته می‌شود.

رئیس دستگاه قضا با ابراز امیدواری درباره اینکه «دولت توانمندی‌های خود را در مذاکرات نشان دهد» تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی، نظام عقلانیت و منطق در کنار عزت و حکمت است.

خاطرنشان می شود در صورت شکست مذاکرات فشارها بر دولت روحانی از سوی محافظه کاران افزایش خواهد یافت.

 


حوزه :
 1. ناظمی

  ایشان رییس قضا هستند یا محدث سیاسی شاید هم این شیخ تمرین انتصاب به مقام ولایت فقیه می فرمایند !

  کسی نیست جناب شیخ لاریجانی را دالالت کند که در مقام قضا وظیفه ابتدایشان بررسی زمین خواری برادرشان محمدجواد اردشیر و برادر دیگرشان باقر در درخواست رشوه از بابک زنجانی در دفتر مرتضوی است !

  کسی هست که رو در روی ایشان فریاد زند و داستان قرار دادن حبه اتش در دست عقیل ابن ابی طالب از سوی حضرت علی را یاد اوری کند ؟

  کسی هست که فریاد زند اگر مسلمان نیستید دست کم انسان باشید ؟

 2. حامد

  نگو که ، اعدام های اخیر برای نشان دادن اقتدار است و نه تلافی کشتن چند سرباز وظیفه . افاضات هر روزه برادران آملی هم برای نشان دادن منطق و عقلانیت ، البته در کنار عزت و حکمت . نمونه اش همین گفته حاج صادق که :”ما به رفتار آمریکایی‌ها در مذاکرات خوش‌بین نیستیم اما گفتگو‌های هسته‌ای اخیر حتماً آثار مثبتی در برخواهد داشت .”
  خوشبین نیستیم ، اما حتما آثار مثبتی ذر بر خواهد داشت ، حتما .

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.