سه‌شنبه 22nd آوریل 2014 , ساعت: 05:04کد مطلب : 62316 نسخه قابل چاپ
یک منبع آگاه

فیلم مستند لحظه به لحظه درگیری بند ۳۵۰ اوین در حال تدوین است

«باشگاه خبرنگاران جوان» به نقل از یک منبع آگاه اعلام کرد «فیلم مستند لحظه به لحظه» درگیری بند ۳۵۰ اوین در حال تدوین است.

به گزارش دیگربان این سایت روز دوشنبه (اول اردیبهشت) به نقل از منبع آگاهی که هویتش فاش نشده نوشته در جریان بازرسی اخیر زندان اوین ماموران با «سعه صدر» مانع از درگیری در این بند شدند.

این منبع آگاه افزوده زندانیان دو اتاق در این بند «از طریق تیزی ساخته‌ شده از اجزای تختخواب‌ها بنا داشتند با حمله به مامورین٬ آن‌ها را وادار به واکنش کنند٬ اما این مسئله نیز ناکام ماند.»

به گفته این منبع «در بازرسی انجام شده از این دو اتاق تعداد زیادی سیم‌کارت تلفن همراه، USB، MP۳، باتری، مموری، شارژر موبایل و… کشف شده است.»

آن‌طور که این منبع مدعی شده پرینت مکالمات این سیم‌کارت‌ها نشان می‌دهد زندانیان با «عوامل ضد انقلاب خارج از کشور، شبکه‌های نفاق و از جمله BBC فارسی در ارتباط بوده‌اند.»

مقام‌های قضایی گزارش‌ها درباره درگیری پنجشنبه گذشته در بند ۳۵۰ زندان اوین را تکذیب کرده و می‌گویند اتفاق خاصی نیفتاده و ماموران بازرسی‌ معمول از این بند داشته‌اند.

این در حالی است که گروهی از خانواده زندانیان سیاسی بند ۳۵۰ اوین می‌گویند در ملاقات با عزیزان خود آثار جراحات ناشی از ضرب و جرح را بر صورت و بدن آن‌ها دیده‌اند.

درگیری بند ۳۵۰ اوین جنجال تازه‌ای به را انداحته که دولت حسن روحانی تاکنون درباره این جنجال رخ داده موضع‌گیری روشنی نکرده است.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.