سه شنبه ۲۲ام فروردین ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۶:۰۱کد مطلب : 4916 نسخه قابل چاپ
وزیر علوم در قم اعلام کرد:

فعالان «فتنه سال ۸۸» حق ورود به دانشگاه‌ها را ندارند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اعلام کرد: «کسانی که در فتنه سال ۸۸ فعال بوده و بعد از اتمام حجت رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه تیرماه همان سال همچنان به فتنه‌گری ادامه دادند، حق ورود به دانشگاه‌ها را ندارند

به گزارش ایرنا، «کامران دانشجو» روز سه شنبه در مراسم افتتاح «پارک علم و فناوری» و «اولین مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی» در قم با اعلام این خبر افزوددر صورتی که این افراد جذب دانشگاه‌ها شوند، ما پاسخی برای مردم قهرمان و بسیجی ایران که حماسه ۹ دی را آفریدند، نداریم

دانشجو درعین حال از برخورد با برخی از اساتید بسیجی در دانشگاه ها انتقاد کرد و خواستار اصلاح برخی رویه‌ها در این زمینه شد.

وزیر علوم همچنین خواستار جذب اعضای جدید هیات علمی از سوی دانشگاه های استان قم و رسیدن تعداد آنها به چهار برابر آمار کنونی شد.

وی با بیان اینکه تعداد کنونی اعضای هیات علمی دانشگاه های استان قم یک‌هزار نفر است، خواستار افزایش آن تا چهار هزار نفر شد.

وی گفتاکنون ۵۱ هزار دانشجو در دانشگاه های استان قم مشغول تحصیل‌اند و تعداد فعلی عضو هیات علمی نسبت به دانشجویان بسیار کم است.

دانشجو با اشاره به وجود۴۰ هزار متقاضی برای جذب بعنوان عضو هیات علمی، به روسای دانشگاه های قم اختیار داد تا با مسوولیت خود برای استخدام پیمانی متقاضیان عضویت در هیات علمی به مدت یکسال به صورت آزمایشی اقدام کنند.


  1. بادرود.احترام…سایتهای.اینترنتی.رژیم.تکلیفشان.معلوم.است.بادلارهای.حاصل.ازدرامد.نفت.تبلیغات.بنفع.رژیم.ایران.برباد.ده.وعوامل.ناکارامد.خودشان.میکنند.ماهم.مانند.شما.عده.ای.ازمقامات.؟؟بلند.پایه.این.رژیم.رامیشناسیم.وتاحدودی.باگذشته.شان.اشنا.هستیم.چه.وزرا.وچه.وکلا.وچه.ژنرال.های.سپاه.پاسداران…فقط.حافظ.این.رژیم.ناب.؟؟؟..را.۳۲ساله.کشوررا.دادیم.دست.اخوندهای.شیعه.واعوان.وانصار.انها..ودرکنارشان.جمع.دیگری.از.دکتر.مهندسهای.کراواتی؟…که.شماازما.بهترمیدانید.این.مبلغان.مذهبی.چه.درداخل.کشور.وعده.ای.هم.خارج.ازکشور.درتلویزیونهای.باصطلاح.لوس.انجلسی.باپزیسیونهای.گول.زننده…..فقط.تامیتوانند.اسلام.نوع.شیعه.انرا.تبلیغ.وبخورد.مامیدهند.وشماهم.دوسه.نفرشان.را.حتما.مبشناسید.مرحوم.شریعتی.کتابهایی.نوشت.ومرحوم.مطهری.ودیگران.که.این.نوشته.هایشان.هیچ.باری.ازدوش.مامردم.برنداشت.؟؟وبقول.مرحوم.مطهری.درمورد.مراسم.عید.ایرانیان.باچه.کلمات.رکیکی.به.همه.وبه.پدران.و…گذشتگان.ملت.اهانت.فرمود.؟ایاتصورمیفرمایید.دلیل.اینکه.درکشورما.ازگذشته.های.دور.برای.هرچند.نفری.ازمردم.چقدر.ملا.واخوند.و.روضه.خوان.ومداح.وجود.داغشته.تاامروز.؟؟.چون.ازمحاظ.فساداخلاق.ایرانیان.حتما.خیلی.انحطاط.اخلاقی.داشتند.؟؟که.انهمه.حوزه.های.دینی.برپابود.؟.تمام.سخنوزان.غیرمعمم.ومعمم.به.اندازه.سوادشان.ملت.کج.رفتار.ایران.را.براه.راست.؟.هدایت.میکردند.ملت.ایران.فرهنگ.وتاریخ.ندارد؟؟…ودرطول.تاریخ.گذشته.اش.انسانهای.سرشناس.و.عالم.وجامعه.شناس.و.مملکتدار.ووو.نداشته.انچنان.امثال.مرحوم.شریعتی.ها.از./ابوذر.ها.و.حمزه.هاو….مالک.اشترها.وتاریخ.اعراب.برای.ما.نوشته.اند.که.باید.تصورکنیم.ماایرانیها.اززیر.بوته.عمل.امده.ایم.؟؟.و.اعراب.مارا.مانند.خودشان.ادم؟؟کردند.چطور.دراین.کشور.درطول.تاریخش.یکنفر.ادم.که.شعورش.باندازه.عثمان.و.ابوبکر.وووو.باشد.پیدانشده.؟؟؟وراهنمایان.واموزگاران.جامعه.ما.اعرابی.بودند.که.اسامیشان.درکتابهای..مرحوم.مطهریها.ومرحوم.شریعتیها.ووو.امده.؟؟.انقدر.مارامشغول.احادیث.وروایات.کرده.اند.که.برای.رفع.هرگرفتاری..ناچاریم.وعادت.کرده.ایم.وایمان.داریم.که.باید.نذوراتی.تقدیم.امامزاده.صالح.وسید.نصرالدین.و.امامزاده.قاسم.و./امامزاده.عینعلی.و/زینعلی.درمنطقه.پونک.و.امامزاده.داود.کنیم.تامریضمان.شفا.یابد؟.اخر.هرچیزی.درعالم.حدودی.دارد.تزریق.دین.وایین.هم.اندازه.ای.دارد..موسسه.شیرو.خورششید.نامش.شده.هلال.احمر.وخیلی.چیزهای.دیگر.راننده.اتوبوس.روی.شیشه.اتوبوسش.نوشته..یاامیرعرب.؟..راننده.تاکسی.نوشته..شرکت.باابوالفضل.؟؟و.ازاین.چیزها..نه.ایرانی.واقعی.هستیم.نه.عرب.درست.وحسابی؟؟..نمیدانیم.چه.هستیم….باعرض.تشکر.وسپاس..

  2. دانشجو

    باید خدمت جناب آقای دانشجو عرض کنم که فعالان فتنه ۸۸ که خود جنابعالی هستید.مگر مسئولیت قبلی خود را در ستاد انتخابات وزارت کشور فراموش کرده اید.ضمنا دانشجویان آزاد ایران هیچ تمایلی به رفتن سر کلاسی که استادش با تملغ و چاپلوسی جایگزین اساتید اخراجی دانشگاه شده نداریم. ما اوین را دانشگاه می دانیم.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.