چهارشنبه ۱۷ام آبان ۱۳۹۱ , ساعت: ۱۰:۰۸کد مطلب : 28757 نسخه قابل چاپ

فرید محمد‌زاده، از تحصیل در مقطع کار‌شناسی ارشد محروم شد

فرید محمد‌زاده ورودی سال ۸۵ در مقطع کار‌شناسی دانشگاه اصفهان و وردی سال ۸۹ در مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاه مذکور به دلیل اعتقادات مذهبی از دانشگاه اخراج شد.

به گزارش هرانا، مسئولین دانشگاه اصفهان در ۱۴ آبان ماه سالجاری به علت اعتقاد وی به آئین بهایی وی را از دانشگاه اخراج کردند.

لازم به ذکر است که ایشان در رشتهٔ فیزیک نظری مشغول به تحصیل بودند و مقطع کار‌شناسی را با موفقیت درهمین دانشگاه پشت سر گذاشتند و با توجه به بالا بودن معدل کل مقطع کار‌شناسی، از طریق گزینش استعدادهای درخشان دانشگاه و بدون کنکور در مقطع کار‌شناسی ارشد پذیرفته شدند و شروع به تحصیل رشته فیزیک بنیادی (محض) نمودند.

زمانی این حکم به ایشان ابلاغ گردید که آقای فربد محمدزاده تمامی واحدهای درسی مقطع کار‌شناسی ارشد را بدون احتساب پایان نامه به اتمام رسانیده بودند.

به این دانشجوی اخراجی ۱۰ روز فرصت داده شده است که اعتراض خود را به گوش مسئولان برسانند و پیگیری‌های لازم را انجام دهند، اما تا کنون پاسخی به اعتراضات و پیگیری‌های وی داده نشده است.

گفتنی است، دانشگاه اصفهان در اقدامی عجیب برای ایشان حکم رد گزینش در نامه اصلی صادر کرده است در صورتی که گزینش، حدود دو سال پیش (مردادماه سال ۸۹) به صورت قانونی و پس از آن پذیرش انجام گرفته است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.