یکشنبه 17th نوامبر 2013 , ساعت: 10:11کد مطلب : 54967 نسخه قابل چاپ
در مورد تداوم تحریم ها علیه ایران

فرانسوا اولاند به نتانیاهو اطمینان داد

فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه به نخست وزیر اسرائیل رباره ادامه تحریم‌های اعمال شده علیه ایران اطمینان داد.

به گزارش مهر به نقل از رویترز، فرانسوا اولاند به اسرائیل اطمینان داد که کشورش تا زمان اطمینان حاصل کردن از عدم انحراف برنامه هسته ای ایران با لغو تحریم های ایران مخالفت خواهد کرد.

وی که سرگرم دیداری سه روزه از اسرائیل است در مراسم استقبال از وی در سخنانی گفت: ما تا زمانی که اطمینان حاصل نکنیم ایران به سمت سلاح اتمی حرکت نمی کند تمامی خواسته ها و تحریم های خودمان را حفظ خواهیم کرد.

نخست وزیر رژیم اسرائیل هم در این دیدار گفت: ما امیدواریم که بتوانیم دوستانمان را برای دستیابی به یک توافق بهتر با ایران در طول این هفته متقاعد کنیم.

اتهام تلاش ایران برای دستیابی به سلاح هسته ای در حالی مطرح می شود که آژانس بین المللی انرژی اتمی همواره بر نبود انحراف در برنامه صلح آمیز هسته ای ایران تاکید کرده است و تا به حال هیچ مدرکی دال بر تلاش ایران در این خصوص به دست نیامده است.

بنیامین نتانیاهو از امروز تلاش های جدیدی را برای ترغیب رهبران گروه ۱+۵ برای سخت تر کردن شرایط توافقنامه پیشنهادی با ایران را که قرار است در ژنو مطرح شود را آغاز کرده است.

خاطرنشان می شود نتانیاهو باز هم تاکید کرده توافق بد با ایران به جنگ منتهی خواهد شد. این تاکید وی می تواند در راستای جنگ روانی باشد که او برای بر هم زدن توافق با ایران به راه انداخته است.

0

حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.