دوشنبه 11th آگوست 2014 , ساعت: 01:08کد مطلب : 65831 نسخه قابل چاپ
در اعتراض به کشتار غزه صورت گرفت

فراخوان عزت‌الله انتظامی برای تجمع مقابل دفتر سازمان ملل

عزت‌الله انتظامی با انتشار فراخوانی مردم را برای اعتراض نسبت به جنایات اسرائیل نسبت به مردم غزه با تجمع در مقابل درب دفتر نمایندگی سازمان ملل در تهران دعوت کرد.

به گزارش ایسنا ، در این فراخوان آمده است: «نزدیک به یک ماه است که از این همه نسل‌کشی در غزه خواب و خوراک ندارم، بی‌تابم، آرام و قرار ندارم.

نمی‌دانم وجدان بیداری هست که این همه کودک مجروح و آواره را ببیند و باز هم سر آرام بر بالین بگذارد. به همین دلیل تصمیم گرفتم ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۲۰ مرداد به دفتر نمایندگی سازمان ملل در دروس بروم و به این جنایات اعتراض کنم.

از همه عزیزانی که دلشان برای بشریت می‌تپد و از این نسل‌کشی در غزه به ستوه آمده‌اند، تقاضا می‌کنم در این حرکت انسان‌دوستانه به من بپیوندند و با من در محکومیت جنایات صهیونیست‌ها همراه شوند.

من صبح دوشنبه ساعت ۱۰ صبح به اتفاق همه افراد خانواده‌ام، مجید فرزند ارشدم، همسرش آذر و دو نوه‌ام سروش و گلنوش و تنها نتیجه‌ام پندار شش ساله در محل حاضر خواهیم بود تا با هم فریاد اعتراض سر دهیم.»


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.