چهارشنبه 6th مارس 2013 , ساعت: 11:03کد مطلب : 38742 نسخه قابل چاپ
حسن فیروز آبادی

فتنه جدید به نام دفاع از ولایت و شعار امام زمان(عج) و دفاع از عدالت به صحنه می آید

سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم گرامیداشت کنگره ۷ هزار شهید زن که عصر روز چهارشنبه در تالار وحدت برگزار شد با اشاره به فتنه جدید گفت:« ما نباید فکر کنیم که فقط آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها، علیه ما اقدام می‌کنند بلکه بسیاری از دشمنان ما در خانه‌هایمان هستند، داخل کشور هستند.»

به گزارش مهر فیروزآبادی در ادامه با اشاره به تلاش‌های دشمنان در فتنه ۸۸ برای از پا انداختن سربازان حقیقی ولایت مدعی شد : فتنه ۸۸ با ادعای دفاع از مردم و آزادی اما با پول آمریکایی‌ها رخ داد ولی ممکن است فتنه ۹۲ به این شکل نباشد.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه آثار فتنه ۹۲ پیداست، گفت: «برنامه‌ریزی‌ها و جهت گیری ها و پول هایی که در این دو ـ سه سال اخیر خرج شده، ساختاری را بوجود آورده که ممکن است به نام دفاع از ولایت و شعار امام زمان(عج) و دفاع از عدالت، کار خود را انجام دهد.»

انتقاد صریح فیروزآبادی از تشکل جامعه وعاظ ولایی

فیروزآبادی بدون اشاره مستقیم به نام مشایی  با بیان اینکه در کشور جامعه روحانیون ولایی درست کرده اند ادامه داد: جالب است همه روحانیون فرزندان و سربازان امام زمان هستند و لباس روحانیت لباس پیامبر گرامی اسلام و امام زمان است، جریان ولایت متعلق به دوستان ولایت است آنوقت گروهی را با پول جمع می‌کنیم و اسمش را روحانیون ولایی می‌گذاریم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه با بیان اینکه در دفاع همه‌جانبه باید همه مسائل و ابزارها را برای پیشگیری از حمله احتمالی دشمن آمده کنیم گفت: در دفاع همه‌جانبه باید منافع حیاتی انقلاب اسلامی را حفظ کنیم.

وی از لزوم تشکیل شبکه های مقاومت مردمی در همکاری با نیروهای مسلح برای مقابله با تهدیدات خبر داد و افزود: بسیجیان باید در هر زمینه‌ای تمام حیله‌های دشمن را خنثی کنند و یکی از این حیله‌ها جنگ روانی است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.