شنبه 14th آوریل 2012 , ساعت: 06:04کد مطلب : 5550 نسخه قابل چاپ

عیادت خانواده آیت‌الله منتظری و محمد نوری‌زاد از فرزند صدیق کبودوند

اواخر هفته گذشته خانواده مرحوم آیت الله منتظری و محمد نوری‌زاد در بیمارستان از پژمان فرزند بیمار محمد صدیق کبودند عیادت کردند.

در این دیدار که در بیمارستان صورت گرفت خانم اشرف منتظری فرزند آیت‌الله منتظری و دیگر اعضای خانواده‌اش به همراه خانم فاطمه ملکی همسر آقای محمد نوری‌زاد ضمن عیادت و دلجوی از خانواده کبودند برای فرزندشان آرزوی سلامتی و بهبودی کردند.

لازم به یادآوری است که فرزند محمد صدیق کبودند چند ماهی را در بیمارستان بستری شده و تاکنون پزشکان علت مریضی وی را متوجه نشده‌اند.

محمد صدیق کبودوند رئیس سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان است که به جرم تبلیغ علیه نظام از طریق ایجاد سازمان دفاع از حقوق بشر کردستان و فعالیت برای آن در ۱۰ تیرماه ۱۳۸۶بازداشت و پس از ۷ ماه حبس در سلول های انفرادی به ۱۱ سال حبس محکوم شد. وی در حال حاضر حدود ۵ سال از دوران حبس را در زندان اوین گذرانده است؛ طی این مدت از ملاقات حضوری با خانواده اش محروم بوده و تاکنون به مرخصی نیامده است.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.