سه شنبه ۲۰ام تیر ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۴:۰۴کد مطلب : 15953 نسخه قابل چاپ
شهریار فوتبال ایران علیه اختلاس گران

عوامل غارت پول های مردم آزادند/ کوچکترین مسئله‌ای از من پیدا می‌کردند تا الان صدبار آویزانم کرده بودند

علی دایی بعد از تمرین تیم راه آهن ضمن پرسش به سئوالات خبرنگاران در مورد تیم خود  و وضعیت جدید پرسپولیس به سئوال یکی از خبرنگاران در مورد ادعای طرح نام خود از سوی یکی از متهمان پرونده‌های اختلاس گفت: «این قدر این حرف‌ها احمقانه است که به خودم اجازه نمی‌دهم راجع به آن صحبت کنم. در این مملکت سالم زندگی کرده‌ام و برخی‌ها اگر کوچکترین مسئله‌ای از من پیدا می‌کردند تا الان صدبار آویزانم کرده بودند. یک عمله که پول مردم را خورده و برده ناگهان اسم مرا می‌آورد بدون اینکه سند و مدرکی داشته باشد! خبرگزاری‌ها و رسانه‌هایی که این موضوع را مطرح کرده‌اند را اگر چک کنید متوجه می‌شوید اصل‌شان به کجا وصل است. بهتر است دنبال اصل ماجرا بروند تا به این اتهامات پوچ و بی اساس دامن بزنند.»

به گزارش مهر  وی ادامه داد:« شما ببینید چه کسانی در این مدت پول مردم را غارت کرده‌اند و عوامل اصلی که دستور پرداخت این پول ها را داده‌اند هنوز آزادند و متاسفانه کسی کاری به آنها ندارد. آنها به من دایی گیر داده‌اند که در این سال‌ها روی پای خودم ایستاده‌ام. به آنها می‌گویم آرزوی خود را به گور خواهید برد که کوچکترین مسئله‌ای را از دایی چه در ایران و چه در دنیا ببینید. من سالم کار کرده‌ام و هیچ وقت زیر بار چنین حرف‌ها و اتهامات نمی‌روم.»

سرمربی تیم راه آهن با بیان اینکه اینها مسائل سیاسی است و چون من کاری به سیاست ندارم نمی‌توانند به من کوچکترین نسبتی دهند اضافه کرد: «۱۵ سال است در ایران کار اقتصادی می‌کنم و حتی هم یک ریال هم از هیچ بانکی پول نگرفته‌ام. این وصله‌ها به من نمی‌چسبد بهتر است بروند اصل ماجرا را جایی دیگر جویا شوند.»

دایی در پایان گفت: کلیه کسانی که اختلاس می‌کنند آدم‌های شناخته شده‌ای هستند و مردم این موضوع را می‌دانند لزومی نیست من روی آن توضیح دهم اما بار دیگر می‌گویم علی دایی روی پای خودش ایستاده، تا به امروز نان حلال درآورده و اجازه نمی‌دهد یک ریال نان حرام سر سفره‌اش برود.»

خاطرنشان می شود در سیزدهمین جلسه دادگاه اختلاس بیمه ” ج.الف”متهم این پرونده در بخشی از دفاعیات خود با بیان اینکه من و «س» فقط با هم فعالیت اقتصادی داشته‌ایم گفت: ما قبل از اینکه به شهرستان برویم اختلافی نداشته‌ایم. دو ماه قبل از آن با فوتبالیست معروف آقای «ع.د» و یک نفر دیگر آمد و می‌خواست زمینی را به مبلغ ۱۲۰ میلیارد تومان بفروشد. «س» در دفتر به من گفت آرام صحبت کن و مشتری‌ها را نپران. آقایان گفتند اینجا را ۱۲۰ میلیارد تومان می‌خریم و ۲۰ میلیارد تومان آن را برمی‌گردانیم. من با «ع.د» به زبان آذری صحبت کردم و گفتم این به درد من نمی‌خورد. او گفت ما می‌خواهیم زمین را به دو شرکت تعاونی بفروشیم. آقای «س» وقتی من نبودم دفتر در میدان آرژانتین، خیابان الوند و با دو شرکت تعاونی که اسم آن را نمی‌آورم قرارداد امضا کرده است. از آنجا مشکلات شروع شد.»


برچسب ها :
 1. احمد

  اقای مصباح با کمال وقاحت در مقابل دوربین میگوید که ، مردم حقی ندارند که به کسی بدهند . ظاهرا خداوند کل کائنات را به خاطر امثال مصباح و لمپن های ذوب در آقایان آفزیده است . کل سرمایه های این مملکت در حال حاضر در اختیار این لمپن هاست که گوشه ای از عملکرد آنان ، آنهم با حذف دانه درشتها در دادگاه اخیر از پرده بیرون افتاد . مگر در این سی و چند کسی توانسته است بدون گرینش و گذشتن از فیلتر این نمایندگان خدا وارد دستگاههای دولتی شود . چنان مملکتی ساخته اند که امکان هر گونه فعالیت اقتصادی برای افراد سالم وجود ندارد . اول مشکل ملت ایران تعارفی است که نثار این “الاحقر”های “آیت خدا” شده میکند و دریغ از اندک قدرشناسی از طرف آنها . جوانان این مملکت باید طبق سلیقه پیرمردهای فسیل شده زندگی کنند ، چرا که آقا متدین است . متدین هستید اجرتان با خدا ، بندگان خدا را راحت بگذارید . اقایی می اید و با کمال بی مسئولیتی در برابر خدا حکم ارتداد میدهد و قتل ، بدون این که حتی از موضوع اطلاعی بدون واسطه داشته باشد . اقای دیگری خود بنده صالح خدا میداند و وارث زمین . کسی که در تبدیل زمین اختصاص یافته برای مسجد پاساژ میسازد و از ۲۳ میلیارد تومان عوارضی که باید به شهرداری تهران بدهد ۲۰ میلیارد تومان تخفیف میگیرد و ۳ میلیارد تومان بقیه را هم نمیدهد ، که در جریان محاکمه کرباسچی در روزنامه ها مطرح شد . ۲۳ ملیارد تومان دهه ۶۰ . عامل اصلی فلاکت مردم ایران هم ، دم مرگ خود را “نفس مطمئنه ” میخواند .

 2. shirazi

  وقتی آقای پهلوی کنی عبد صالح خداوند میشود و اموال ملت را بالامیکشد . مصباح یزدی هم باید چنان بگوید
  قوه قضائیه هم باید از دانه درشتها گذر کند و ……..دزد ها را بگیرد غافل از اینکه سر گنده این قضایا زیر عبای آقاست
  چقدر این آیات خدا با خدا و مردمی هستند از سوار شدن به ماشینهای آن چنانی پر هیز کرده و فقط بفکر پا برهنه ها هستند و قص علی هذا
  به به به به

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.