سه‌شنبه 22nd آوریل 2014 , ساعت: 10:04کد مطلب : 62314 نسخه قابل چاپ
زندانیان اهل سنت کرد زندان رجایی شهر

علی با مخالفانش اینگونه برخورد می کرد؟

جمعی از زندانیان اهل سنت زندان رجایی شهر  با صدور بیانیه ای ضرب و شتم زندانیان بند ۳۵۰ را محکوم کردند.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با عرض سلام بر مردم شریف ایران

ما زندانیان اهل سنت کرد در زندان رجایی شهر ظلم وارده به زندانیان عقیدتی سیاسی در بند ۳۵۰اوین را محکوم می کنیم و این حرکت را ضعف حکومت در برابر خواسته های مردم می بینیم.

زندانی با سلب کردن ازادیش به اندازه کافی مورد شکنجه روحی و روانی قرار می گیرد و این قضیه بر خانواده او نیز تاثیرات منفی خود را نشان میدهد حال  حکومت آزادی را از زندانیان عقیدتی و سیاسی سلب کرده ان را کافی ندانسته و با سلب ارامش و ایجاد رعب و وحشت و ضرب و شتم قرار دادن زندانیان بعضی مواقع محیط زندان را برای زندانیان و خانواده هایشان چند برابر سخت و غیر قابل تحمل میکنند که این برای کسانی که ادعای پیروی امام علی(رضی الله عنه) را میکنند بیشتر چهره ی انها را برای مردم رسوا می کند.

ما اگر به زندگی امام علی (رضی الله عنه)نگاه کنیم ایشان اسوه عدالت و مدافع مظلومین بوده حتی به صورتی که در برخود با قاتل خود از غذایی که می خورد به او می داد و امر کردند که یک ضربه بیشتربه او نزنند. این نمونه ای از عدالت امام علی بود با مخالفان واین هم نیز عدالت کسانی است که خود را پیرو او می دانند که احمدی نژاد قبلا گفته بود که زندانهای ما هتل است و ما باید زندانها را شکنجه گاه کنیم ولی در حد شعار ماند.

ولی متاسفانه با این همه شعار که در مورد زندانیان عقیدتی سیاسی دادند ظاهرا می خواهند که شعار احمدی نژاد را عملی کنند و با چنین حرکاتی باعث تخریب چهره خود نزد مردم می شوند. فرصت را به غنیمت میشماریم در اینجا اشاره ای به جامعه اهل سنت در چند هفته گذشته داشته باشیم که با مورد هجوم قرار دادن جامعه و عقاید اهل سنت و همچنین موج دستگیری ها با وحشیانه ترین وجه جدیدا در مناطق کرد نشین اهل سنت اذربایجان غربی و درست کردن گارد ضد اهل سنت شعار واقعی وحدت را برای جامعه اهل سنت روشن کردند و اقتدارشان را در روز ارتش بر مردم مظلوم اهل سنت نمایش دادند و با این حرکات دل مردم شریف ایران را رنجاندند ما زندانیان اهل سنت در بند ۴سالن ده رجایی شهر ظلم وارده به زندانیان عقیدتی سیاسی بند ۳۵۰اوین را محکوم میکنیم و خواهان برخورد با عاملان و حامیان انها میباشیم.

 


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.