شنبه 3rd ژانویه 2015 , ساعت: 10:01کد مطلب : 71916 نسخه قابل چاپ
به دلیل محرومیت یکساله از مرخصی

علیرضا رجایی از دیدار پدر و مادرش محروم است

علیرضا رجایی روزنامه نگار و از اعضای شورای فعالان ملی مذهبی ، مدتی است به دلیل عمل جراحی مادر و پدر خود ، موفق به ملاقات با آنها نشده است .

به گزارش جرس، مادر علیرضا رجایی ، چندی است که استخوان لگنش را عمل کرده و در خانه بستری است و پدرش هم با مشکل پروستات روبروست و تازه عمل جراحی انجام داده است.

مادر و پدر بیمار این زندانی سیاسی که مدتی است از ملاقات فرزند زندانی خود محرومند ، به شدت دلتنگ و افسرده شده و هر آن انتظار ملاقات فرزند اسیر خود را پس از یک سال دارند.

علیرضا رجایی، عضو هیأت مدیره انجمن صنفی روزنامه‌نگاران ایران و مدیر انتشارات “گام نو” است که هفته نخست اردیبهشت ۱۳۹۰، بازداشت و به چهار سال حبس محکوم شد.
رجایی پیشتر و در زمستان ۸۱ به سه سال زندان و پنج سال محرومیت از کلیه حقوق اجتماعی محکوم شده بود.

این فعال ملی مذهبی در دیماه سال گذشته چند روز به مرخصی اعزام شد که او از همین فرصت برای دیدار خانواده پدری ، به مشهد سفر کرد .

علیرضا رجایی، متولد ۲۸ مهر ١٣۴۱، دانش آموحته علوم سیاسی در مقطع دکترا از دانشگاه تهران است و سابقه مدیریت گروه سیاسی هیئت تحریریه روزنامه‌های جامعه، توس و نشاط را در کارنامه خود دارد.

وی منتخب مردم تهران در انتخابات مجلس ششم بود و به عنوان کاندیدای ائتلاف نیروهای ملی‌ مذهبی مورد اقبال قرار گرفت و در تهران آرا لازم را کسب کرد، اما پس از ابطال هفتصد‌هزار رأی از صندوق‌های آرای حوزه انتخابیه تهران ، توسط شورای نگهبان، وی از ورود به مجلس بازماند و غلامعلی حداد عادل به جای علیرضا رجایی وارد مجلس شد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.