جمعه 30th نوامبر 2012 , ساعت: 07:11کد مطلب : 30913 نسخه قابل چاپ
فراخوان اهالی سینما در برابر فراخوان گروه فشار انصار حزب الله

عزم کرده‌ایم با انصاریان خودخوانده مواجهه‌ای بر سر دفاع از سینمای مظلوم داشته باشیم

جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران در فراخوانی از اهالی سینما برای حضور در مقابل وزارت ارشاد دعوت کرد.

به گزارش ایسنا در متنی که از سوی حبیب کاوش، سخنگوی جامعه صنفی تهیه‌کنندگان سینمای ایران، ارسال شده، آمده است: «اهالی سینما، جمعی که خود را انصار حزب‌الله نام نهادند، شنبه یازدهم آذر را به عنوان اعتراض بر سینمای ایران در مقابل ارشاد تعیین کرده اندو

از آنجا که ما اهالی سینما هم یعنی همه ایرانیان خود را جزوی از حزب‌الله‌، شهدا و … می‌دانیم، لذا عزم کرده‌ایم (یک بار برای همیشه) با انصاریان خودخوانده تقابل که نه مواجهه‌ای بر سر دفاع از سینمای مظلوم اما پر تپش و پرخون اجتماعیمان (گیرم بر روی حاشیه‌ی آسفالت سرد خیابان) مقابل ارشاد داشته باشیم. پس قرارمان یازده صبح شنبه ۱۱ آذر در مقابل وزارت ارشاد.»

این فراخوان از سوی اهالی سینما در حالی صادر شده که گروه فشار انصار حزب الله در اطلاعیه ای  از مردم خواسته است برای اعتراض به فیلم فریدون جیرانی در برابر وزارت ارشاد تجمع کنند. این گروه فشار در سایه مصونیت قضایی با استفاده از ابزارهای ارعاب و خشونت مدت هاست اهالی سینمای ایران را تحت فشار قرار داده و در سایه همین فشارها بوده که وزارت ارشاد مجبور شده مجوز اکران برخی از فیلم های سینمایی را لغو کند.


  1. کارشناس

    این انصاریان خدا و دین و حتی ملت ایران را به انحصار خود در آورده اند ، حتی در جلسات خصوصی خود!.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.