سه‌شنبه 30th اکتبر 2012 , ساعت: 02:10کد مطلب : 28089 نسخه قابل چاپ
واکنش مهمان پرست به بازرسی هواپیماهای ایرانی در عراق:

عراق باید در برابر «فتنه» هوشیار باشد

رامین مهمان پرست سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی درباره فرود آوردن و بازرسی هواپیماهای ایرانی در عراق برای دومین بار گفت: متاسفانه ادعاهای خارج از واقعیتی توسط کشورهای غربی نسبت به کشور ما مطرح می شود و آنها تلاش می کنند طوری وانمود کنند که در ناامنی در سوریه عامل اصلی آنها نیستند و فتنه انگیزی‌ها و ارسال سلاح به عهده آنها نیست.

وی تاکید کرد: آنها برای انحراف اذهان عمومی می‌خواهند با چنین ادعاهایی این جریانات را به گردن کشورهای دیگر بیاندازند که این اقدامات به نتیجه نمی رسد و مردم سوریه و منطقه می دانند چه کسانی به دنبال فتنه و چه کسانی به دنبال ایجاد ثبات هستند.

مهمانپرست تصریح کرد: دولت عراق هم باید با هوشیاری با این فتنه برخورد کنند و نباید اجازه دهد فتنه انگیزی در سیاست عراق تاثیر بگذارد. دو نمونه اخیر نشان داده که ادعاهای آنها کذب است و دولت عراق باید با ایستادگی اجازه ندهد این گونه اقدامات صورت گیرد.


  1. حماسه ایرانی

    به این می گویند: ایز گم کردن، یک هواپیما را با صلاحدید قبلی و اینکه چه چیزی باید در آن باشد را پایین آورده بازرسی می کنند تا هم مزدش را از امیرکایی ها بگیرند و هم از تهران ( به عبارتی، هم از توبره هم از آخور) و بعد که خیال همه از این موضوع راحت شد باز هم با صلاحدید قبلی هواپیماهایی با محموله هایی که ۳۴ سال است به طرف سوریه پرواز می کنند را با خیال راحت به آن جا می فرستند. گفتند روباه تخم می زاره یا بچه می زاد گفت از این دم بریده هر چی بگی میاد.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.