سه‌شنبه 26th فوریه 2013 , ساعت: 04:02کد مطلب : 38102 نسخه قابل چاپ
نظر پروین احمدی نژاد در مورد اختلاف برادرانش

عده ای از داود علیه محمود سوءاستفاده می کنند

پروین احمدی‌نژاد، اختلافات میان دو بردارش محمود و داوود را کاملا طبیعی دانست.

پروین احمدی‌نژاد در گفت‌و‌گو با  ایلنا، درباره اظهارات داوود علیه محمود احمدی‌نژاد  و منشاء اختلافات این دو برادر، گفت: این اختلاف نظرها طبیعی است و برای همه شخصیت‌های نظام در تمامی دوران اتفاق افتاده است و خاص این دو نفر نیست.

وی ادامه داد: در خانواده مسوولان نظام افرادی با تفاوت سلیقه حضور دارند،اما اختلاف محمود و داوود به دلیل سوءاستفاده برخی افراد ایجاد شده است.

وی گفت: اگر این جریان بین دو بردار مطرح شده است به دلیل سو، استفاده شخصی برخی از افراد از داوود علیه محمود است.

احمدی‌نژاد به این سوال خبرنگار ایلنا که شما در جریان اختلافات میان دو برادرتان حق را به کدام می‌دهید، پاسخ صریحی نداد و تاکید کرد: ‌وارد این مبحث نمی‌شوم.

احمدی‌نژاد همچنین درباره ۳۲۰ میلیارد تومان هزینه فاقد سند شهرداری تهران در زمان ریاست بردارش در شهرداری تهران، نیز گفت: ‌ لازم باشد در زمان مناسب در مورد  این مساله صحبت می‌کنم.

داود احمدی نژاد برادرش  و تیم حامی وی را به بی اخلاقی متهم کرده است. در نظر وی این تیم با بهایی ها مجاهیدن خلق و سرویس های بیگانه ارتباط دارد.


  1. مهرداد نیکوفر

    اصلا دموکراسی در خانواده احمدی نژاد مثل اکسیژن در خونشان هست مگر نمی بینید برای دموکراسی چقدر درد دارند اینها ؟ کدام کشور دموکراتیک دیدید رئیس جمهور آن با خس وخاشاک تعامل وهمزیستی داشته باشد؟این فقط از روح بلند کسی مثل احمدی نژاد بر میآید . یا همین داوود خان وپروین خانم سنگلاخ دموکراسی را طی کردند و به مجلس ودیگرجاها راه یافتند .کسی که تا این اندازه دموکرات باشد سر برارش را بخورد هم عین دموکراسی است .این مگر عین دموکراسی نیست که داوود خان برود خونه “لاری” “جانی” از مسائل پشته پرده برادرش به دیگران بگوید ؟آزادی ودموکراسی بیشتر از این که رئیس جمهوری به معاون خود بگوید برادر رقیبم را آزاذانه به دفترت دعوت کن وآزادنه همه جا دوربین بذار وازش آزادنه حرف بکش تا من نیز آزادانه آنرا در مجلس آزاد ،آزادنه مطرح کنم وهرکسی آزاد باشد هر طور دلش میخواهد فکر کند .اندکی انصاف هم خوب چیزیست !!!

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.