چهارشنبه ۲ام فروردین ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۶:۰۱کد مطلب : 2617 نسخه قابل چاپ
پرسپولیس شش الشباب امارات یک

طوفان سرخ الشباب را نقره داغ کرد

تیم پرسپولیس موفق شد تیم الشباب امارات را با نتیجه شش بر یک در  ورزشگاه آزادی تهران شکست دهد.

تیم پرسپولیس بعد از تساوی باارزش در زمین الهلال، در روز دوم جام قهرمانان آسیا به مصاف الشباب رفت که این تیم هم در اولین بازی مقابل حریف خود الغرافه به تساوی رسیده بود. قرمزپوشان باز هم با تکیه بر بازیکنانی که در لیگ‌برتر حق بازی ندارند با ترکیبی متفاوت و قدرت‌مندتر پا به این میدان گذاشتند.

بازی با حملات تند و تیز و خطرناک میزبان آغاز شد و سرخپوشان از همان دقایق نخست بر روی دروازه حریف حمله‌ور شدند. هجوم‌های رضایی از جناح راست و کاظمیان از جناح چپ برای رساندن توپ به زاید در نوک حمله تاکتیک اصلی دنیزلی بود که با حمایت کریمی و نوری در خط میانی هم همراه می‌شد. نکته جالب در ترکیب پرسپولیس نیمکت‌نشینی بادامکی و زارع بود که دنیزلی سامان آقازمانی را به این دو نفر ترجیح داده بود. تیم پرسپولیس موفق شد تا با بازی‌ای فوق‌العاده تیم الشباب امارات را با شش گل راهی کشور خود کند.

سایت «گل» در مورد لحظات گل این بازی نوشته است:

در دقیقه ۸: ضربه ایستگاهی را از جناح چپ مهرداد پولادی روی دروازه فرستاد که بعد از دفع نافص مدافعان الشباب ایمون زاید توپ را به کنج دروازه فرستاد.

دقیقه ۴۶: پاس علی‌عسگر برای زاید یک بار توسط مدافعان در دهانه دروازه دفع شد اما در بار دوم ایمون زاید با پشت پا اماراتی‌ها را غافلگیر کرد و یک گل رباح ماجری زد.

دقیقه ۵۳: غلامرضا رضایی با قلدری توپ را تا پشت محوطه جریمه پیش برد و توپ را در داخل ۱۸قدم به زاید سپرد. در حالی که دروازه‌بان حریف بی‌جهت از دروازه فاصله گرفته بود زاید با بغل پایی دقیق دروازه را برای بار سوم باز کرد.

دقیقه ۵۶: طی رفت و برگشت توپ در محوطه جریمه پرسپولیس محمد نصرتی به‌جای توپ ولید عباس را دفع کرد و داور اعلام پنالتی کرد. پنالتی را فریرا داسیلوا به تور دروازه رساند.

دقیقه ۶۰: غلامرضا رضایی روی پاس عمقی و زیبای محمد نوری با اسماعیل رافع تک به تک شد و با یک ضربه چیپ به گل رسید.

دقیقه ۶۲: فشنگچی سه دقیقه بعد از ورود به زمین در محوطه جریمه الشباب سرنگون شد تا داور ژاپنی این بار برای پرسپولیس اعلام پنالتی کند. ضربه پنالتی را علی کریمی به گل پنجم تبدیل کرد.

دقیقه ۸۶: شیث رضایی از زمین خودی و با یک پاس بیرون پا فشنگچی را به مصاف دروازه حریف فرستاد. فشنگچی با قلدری از بین دو مدافع الشباب حرکت کرد و گل ششم پرسپولیس را به نام خودش ثبت کرد.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.