دوشنبه 5th آگوست 2013 , ساعت: 05:08کد مطلب : 48874 نسخه قابل چاپ
پس از چند سال وقفه

ضیافت افطاری سازمان ادوار تحکیم وحدت برگزار شد

شامگاه گذشته ضیافت افطاری سازمان دانش‌آموختگان ایران اسلامی (ادوار تحکیم وحدت) با حضور جمعی از فعالان سیاسی و مدنی و خانواده های زندانیان سیاسی در تهران برگزار شد.

به گزارش  ادوارنیوز، در این ضیافت افطاری که به دعوت اعضای شورای مرکزی سازمان دانش آموختگان برگزار شد جمعی از اعضای سابق دفتر تحکیم وحدت، فعالان ملی مذهبی، اعضای نهضت آزادی ایران، جبهه ملی، جبهه مشارکت ایران اسلامی و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی حضور داشتند.

همچنین شماری از زندانیان سیاسی پس از وقایع خرداد ۸۸ و خانواده‌‌های زندانیان و اعضای سازمان ادوار تحکیم وحدت و اعضای شعب استانی این سازمان در این مراسم حضور یافتند.

در مراسم افطاری سازمان ادوار تحکیم وحدت، ضمن گرامی داشت مقاومت و پایداری دکتر احمد زیدآبادی، عبدالله مومنی و حسن اسدی زیدآبادی، اعضای زندانی سازمان ادوار تحکیم وحدت، و رهبران در حصر جنبش سبز، پیام آقایان علی اکبر موسوی خوئینی، مصطفی خسروی و محمد صادقی سه تن از اعضای خارج از کشور این سازمان نیز قرائت شد.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.