چهارشنبه ۳ام آبان ۱۳۹۱ , ساعت: ۱۱:۰۸کد مطلب : 27391 نسخه قابل چاپ
توسط حراست دانشگاه صورت گرفت:

ضرب و شتم شدید دانشجویان به اتهام ورزش!

روز یکشنبه ۳۰ مهرماه حدود ساعت ۶ عصر بین تعدادی از دانشجویان دانشگاه هنر تهران و ماموران حراست درگیری شدیدی ایجاد شد که به چند ساعت حبس دانشجویان در دفتر حراست انجامید.

به گزارش کمیته گزارشگران حقوق بشر، این درگیری در ابتدا به بهانه شرکت دانشجویان در فعالیت های ورزشی و خارج از وقت مقرر اتفاق افتاده، اما در خلال آن پس از تجمع و درگیری لفظی دانشجویان با ماموران حراست دانشگاه در اعتراض به اینکه یکی از دانشجویان را در حضور سایر دانشجویان و در مقابل درب ورودی بوفه هنرهای دانشگاه به شدت مورد ضرب و شتم قرار داده بودند شکل گسترده تری به خود گرفت.

پس از آن تعدادی از دانشجویان به دفتر حراست دانشگاه منتقل می شوند و ضمن خاموش کردن چراغ ها برای جلو گیری از شناسایی خود، افراد فوق را مورد ضرب و شتم قرار می دهند سپس در را به روی آنها قفل کرده و از حراست کل می خواهند مامورانشان را برای انتقال این دانشجویان به نقطه ای دیگر اعزام کنند.

دانشجویان فوق پس از آنکه به شکلی خشن توسط اتوموبیل به حراست کل منتقل شدند، تا پاسی از شب مورد بازجویی قرار گرفته و ادعا می کنند که در اداره حراست کل دانشگاه نیز مجددن مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفته اند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.