پنج‌شنبه 17th آوریل 2014 , ساعت: 02:04کد مطلب : 62140 نسخه قابل چاپ

ضرب وشتم عماد بهاور در بند ۳۵۰

سایت کلمه از درگیری در بند ۳۵۰ و ضرب و شتم عماد بهاور دبیر شاخه جوانان نهضت ازادی ایران خبر داده است.

به گزارش این سایت خبری از ساعتی پیش با حضور نیروهای گارد شورش و ضرب و شتم زندانیان سیاسی در بند ۳۵۰ زندان اوین، تعدادی از زندانیان سیاسی آسیب دیده و یک مورد شکستگی جمجه گزارش شده است.

بنا بر این گزارش  درگیری در بند ۳۵۰ زندان اوین با حضور پر تعداد نیروهای امنیتی و گارد ضدشورش و شعارهای زندانیان سیاسی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

در این درگیری ها عماد بهاور، عضو جوان و محبوس نهضت آزادی در این بند، شدیدا مورد ضرب و شتم قرار گرفته و یک نفر دیگر مجروح شده و جمجه اش شکسته است. از نام این زندانی آسیب دیده خبری در دست نیست.

بر اساس این گزارش از دلیل درگیری ها هنوز اطلاع دقیقی وجود ندارد اما ماه هاست که زندانیانی که با اتهام جاسوسی در بند ۳۵۰ نگهداری می شوند و با همکاری با مسئولان زندان و نهادهای امنیتی فضا را برای زندانیان سیاسی پرتنش و ملتهب کرده اند، طی روزهای گذشته نیز درگیری هایی ایجاد کرده بودند که احتمال می رود سرآغاز درگیری امروز بوده است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.