یکشنبه 18th آگوست 2013 , ساعت: 07:08کد مطلب : 49606 نسخه قابل چاپ
با استخدام غیر قانونی 100 دانشجو در هیئت علمی دانشگاه

صدر الدین شریعتی در دانشگاه علامه کودتا کرد

صدرالدین شریعتی، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی که در تعطیلات تابستان سال جاری بسیاری از اساتید را بازنشسته کرده است، در روزهای اخیر ۱۰۰ نفر از از دانشجویان دکتری، مدیران و کارکنان این دانشگاه را خارج از رویه های متعارف به عضویت هیئت علمی این دانشگاه درآورده است.

به گزارش ایلنا، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در تصمیمی غیرمتعارف، در تعطیلات تابستان سال جاری بدون حضور اساتید و دانشجویان و کادر امور اداری این دانشگاه، تعداد زیادی از کارکنان و دانشجویان دکترای این دانشگاه را به عضویت هیئت علمی دانشگاه درآورده و برخی دیگر از اساتید ازجمله دکتر جواد کاشانی (استاد حقوق) را بازنشسته کرده است. دکتر کاشانی؛ کاندیدای بالقوه ریاست دانشگاه برای آینده است.

بنابر این گزارش، رئیس دانشگاه علامه طباطبایی همچنین گروه توسعه و برنامه ریزی اقتصادی این دانشگاه را منحل کرده و جای آن گروه اقتصاد اسلامی را تأسیس کرده است.

این گزارش حاکی است، صدرالدین شریعتی؛ جایگاه تعداد زیادی از همفکران و همراهان خود را ارتقا داده و به مقام دانشیاری و استادیاری رسانده است.

بر اساس این گزارش؛ رئیس دانشگاه علامه طباطبایی تعداد زیادی از پست های مدیریتی در این دانشگاه را حتی تا سطح رؤسای ادارات دانشگاه و دانشکده ها در یک ماه اخیر تغییر داده است.

بنابر پیگیری های ایلنا، تغییرات در دانشگاه علامه طباطبایی در یک هفته اخیر تا جایی افزایش داشته است که نزدیک به ۱۰۰ نفر که بخش عمده آنها دانشجویان دکتری و همچنین کارکنان و مدیران با مدرک فوق لیسانس هستند و جزو کسانی هستند که صدرالدین شریعتی آنها را به دانشگاه علامه طباطبایی آورده، قرار است خارج از رویه های متعارف به عضویت هیئت علمی دانشگاه درآیند.

بنابر این گزارش؛ قرار بوده حکم عضویت این صد استاد در هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، روز شنبه؛ ۲۶ مرداد صادر شود.

این گزارش حاکی است؛ شتاب غیرمتعارفی برای دفاع از تز این دانشجویان دکترا در دستور کار قرار گرفته است درحالی که این دانشجویان بسیاری از مراحل اداری را برای دفاع از رساله خود طی نکرده اند اما فشار زیادی روی گروه های آموزشی وارد شده است تا طی چند روز آینده آنها از رساله خود دفاع کنند و به رتبه استادیاری برسند.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.