شنبه 11th آگوست 2012 , ساعت: 10:08کد مطلب : 19584 نسخه قابل چاپ
با شکست در بازی فینال

صادق گودرزی دهمین مدال ایران در المپیک را کسب کرد

صادق سعیدگودرزی در دیدار پایانی وزن ۷۴ کیلوگرم در برابر جردن باروس شکست خورد و به مدال نقره رسید.

به گزراش بی‌بی‌سی، در وقت اول بازی حریف آمریکایی توانست با زیر گیری به موقع یک امتیاز گودرزی را خاک کند، وقت اول کشتی با همین نتیجه به پایان رسید. در وقت دوم نیز جردن باروس مانند وقت نخست با زیرگیری توانست یک امتیاز دیگر از نماینده ایران بگیرد تا کشتی با نتیجه دو بر صفر به سود او به پایان برسد.

دارنده مدال نقره المپیک در وزن ۷۴ کیلوگرم پس از باخت برابر حریف آمریکایی در گفتگویی، عملکرد جردن باروس را بهتر ارزیابی کرد. او گفت:” برابر کشتی‌گیر آمریکایی هم خیلی تلاش کردم تا برنده شوم اما فکر می‌کنم حریفم بهتر بود و در نهایت برنده شد.”

صادق گودرزی پیش از این، کریل ترزیف از بلغارستان، سوسلان تگیف ازبک، و گابور هاتوس از مجارستان را شکست داده بود و به دیدار فینال راه پیدا کرده بود.

امروز در روز دوم کشتی آزاد المپیک، سعید اسماعیل پور در ۶۰ کیلوگرم، احسان لشگری در ۸۴ کیلوگرم، قاسم کمیلی در ۱۲۰ کیلوگرم به دیدار حریفان خود خواهند رفت.


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.