چهارشنبه 5th آگوست 2015 , ساعت: 01:08کد مطلب : 82778 نسخه قابل چاپ
پیام تاجزاده به هاشمی رفسنجانی:

شرایط کشور حساس است، نگذارید فرد مورد نظر مصباح و جنتی رئیس خبرگان شود

سید مصطفی تاجزاده، زندانی سیاسی و عضو شواری مرکزی مشارکت، در پیامی به هاشمی رفسنجانی، با تاکید بر شرایط حساس کشور، از او خواست نگذارد که فرد مورد نظر جنتی و مصباح یزدی، رئیس مجلس خبرگان شود.

به گزارش کلمه، تاجزاده که اظهاراتش را همسرش در یادداشتی روایت کرده، خطاب به هاشمی گفته است: نگران به گروگان گرفته شدن پرونده مهدی هم نباشید. حداکثر مدتی به زندان می آید و آب دیده می شود و برمی گردد.

او همچنین با تاکید بر اینکه “شرایط کشور بسیار حساس است و خبرگان انتخابی جز ریاست شما ندارند”، از هاشمی خواست: نگذارید تا فرد مورد نظر آقای جنتی و مصباح ریاست خبرگان را به دست گیرد.

این زندانی سیاسی به حسن روحانی رئیس جمهوری نیز درباره تاثیر تخریب های صداوسیما هشدار داد و گفت: به آقای روحانی هشدار می دهم از صدا و سیما غافل نشود. چون همه تلاششان بر آن است که ثابت کنند از زمانی که دولت تدبیر و امید بر سر کار آمده گرانی بی داد می کند. واردات کمر تولید داخلی را شکسته. واحدهای تولیدی یکی پس از دیگری تعطیل می شوند و دولت به فکر مشکلات و معیشت مردم نیست یا توان برطرف کردن مشکلات را ندارد.

وی درباره ممنوع التصویر اعلام شدن سد محمد خاتمی نیز گفت: این ها دارند ما را برمی گردانند به ماقبل قاجار. ممنوع التصویر کردن آقای خاتمی در مطبوعات هرچند به نفع او و جریان اصلاح طلبی است که او را به جای روزنامه به قلب مردم می برد اما این که قوه قضائیه بدون حکم دادگاه و هرگونه مستند قضائی چنین فرمانی دهد نه تنها امری غیرقانونی بلکه اقدامی عهد قجری است یا حتی پیش از آن.

فخرالسادات محتشمی پور که ملاقات امروز با همسرش را در یادداشتی کوتاه روایت کرده، همچنین مطالب سفارشی تاجزاده برای مطالعه را نیز اینگونه فهرست کرده است: مقاله بحران مقاله نویسی و نظام ارزیابی دانشگاه ها مانعی جدی برای توسعه علمی نوشته دکتر مهدی گلشنی و دکتر محمد مهدی شیخ جباری منتشر شده در اطلاعات ۱۱ اسفند؛ کتاب طلبه زیستن، پژوهشی مقدماتی در سنخ شناسی جامعه شناختی زیست طلبگی نوشته مهدی سلیمانیه با مقدمه سارا شریعتی نشر نگاه معاصر؛ و مقالات چه باید کرد از مرحوم طباطبایی که چندی است در اطلاعات چاپ می شود و حاوی نکات ارزشمندی است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.