پنج‌شنبه 18th اکتبر 2012 , ساعت: 10:10کد مطلب : 26832 نسخه قابل چاپ

شاهرخ زمانی به سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج منتقل شده است

 شاهرخ زمانی فعال کارگری و زندانی سیاسی به بند ۴ سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج منتقل شده است. به گزارش هرانا،  شاهرخ زمانی فعال کارگری زندانی که روز شنبه ۲۲ مهرماه از زندان مرکزی تبریز خارج شده و به هم بندانش گفته شده بود به زندان ارسنجان منتقل می‌شود، به زندان رجایی شهر کرج منتقل گردیده است. این فعال کارگری روز سه‌شنبه ۲۵ مهرماه وارد بند ۴ سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج گردید.

این دومین بار است که شاهرخ زمانی‌ بدون اینکه در حکم صادره برای وی محکومیتی به تبعید به نقاط دیگر باشد به زندان‌های دیگر منتقل می‌شود.

پیش‌تر و در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۱ وی به طور غیر قانونی به زندان یزد تبعید شده بود که پس از مدتی‌ و در تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ به زندان تبریز باز گردانده شد.

این فعال کارگری در تاریخ هفدهم خردادماه سال ۹۰ توسط نیروهای امنیتی در تبریز بازداشت و در تاریخ بیست و هفتم مهرماه، با تودیع وثیقه دویست میلیون تومانی به صورت موقت از زندان آزاد شد.

شاهرخ زمانی پس از آزادی در دادگاه انقلاب به ۱۱ سال زندان محکوم شد و در دی ماه سال ۱۳۹۰ به همراه دیگر فعال کارگری محمد جراحی برای اجرای محکومیت خود بازداشت شد.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.