دوشنبه 19th نوامبر 2012 , ساعت: 06:11کد مطلب : 29905 نسخه قابل چاپ
فرج‌الله سلحشور

سینماگران خائن به جمهوری اسلامی را اعدام کنید

فرج‌الله سلحشور کارگردان جنجالی سینما خواستار اعدام آن‌دسته از سینماگرانی شد که به اعتقاد وی به جمهوری اسلامی «خیانت» می‌کنند.

به گزارش دیگربان سلحشور روز دوشنبه (۲۹آبان) در گفت و گو با سایت «افکار‌نیوز» از فیلم «یک خانواده محترم» با عنوان یکی از مصادیق «خیانت» به نظام نام برده و خواستار برخورد با عوامل آن شده است.

وی گفته اگر جمهوری اسلامی چهار سینماگر «خائن» به نظام را اعدام کند٬ «حساب کار» دست سایر فعالان سینمایی «خائن» خواهد آمد.

سلحشور افزوده است: ‌«با اجرای احکام قوی هیچ کس جرات خیانت پیدا نمی‌کند و می‌فهمد که نظام اهل مماشات بر سر اصول نیست و باید این حاشیه امن را از بین برد و اقدام انقلابی کرد.»

فیلم «یک خانواده محترم» خشم بسیاری از محافظه‌کاران در جمهوری اسلامی را برانگیخته است به طوری که در هفته‌های اخیر حملات و انتقاد‌های تندی به این فیلم و عوامل آن می‌شود.

مخالفان می‌گویند در این فیلم به روح‌الله خمینی٬ بنیانگذار جمهوری اسلامی و ارزش‌های نظام «توهین» شده است.

فیلم «یک خانواده محترم» ساخته مسعود بخشی و به تهیه کنندگی محمد آفریده و یک فرانسوی است که در جشنواره کن به عنوان تنها نماینده ایران حضور پیدا کرد.


 1. هالو

  باشه باشه . حتما .

 2. javad

  این بابا تشنه خون است،یکی مواظب باشد کار دست خودش ندهد۰ آقای خو ن آ ش آ م۰ لطفاً راجع به دزدی فیلم نامه هم حکمی صادر کنید۰

 3. اخوی

  این برادر سلحشور هم هر چه تاکنون زور زد ، کسی او را به عنوان یک ولایتمدار انقلابی کشف نکرد و دارد به اواخر عمر شریفش نزدیک میشود . ظاهرا فهمیده است که در این بازار دست زیاد است و زده است به سیم آخر ، شاید قدرشناسی پیدا شود . شاید هم با نزدیک شدن به انتخابات میخواهد نشان دهد که نظراتش به نظرات مقام رهبری از همه نزذیک تر است .

 4. علی

  خوبه همین سلحشور را اعدام کنند برای بقیه درس عبرتی بشود

 5. Bahram Najibi

  معنی هنرمند را هم در جمهوری اسلامی فهمیدیم!!!؟اقای باصطلاح هنرمند تقاضای اعدام برای همکاران خود میکند!!براستی چرا؟آیا این از روی حسادت است یا فرهنگ بی ارزش جلوه دادن جان یک انسان است؟و ما کی این فرهنگ را میتوانیم به خاک بسپاریم٬؟آقای سلحشور از کدام ارزشها سخن میگویید؟ارزشهای هر صدائی را اعدام کردن و شکنجه دادن؟این فرهنگ و ارزشهای خود را شما ۳۳ سال است که به نمایش زنده گذاشته اید!!هر روز فیلمی واقعی در کشور اتفاق میافتد و شما جرعت بازگو کردنش را نداری!به چاپلوسی و حیله گری خود ادامه بده شاید پست بهتری بهت بدن.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.