سه‌شنبه 2nd جولای 2013 , ساعت: 12:07کد مطلب : 47016 نسخه قابل چاپ
احوالپرسی رئیس دولت اصلاحات از وکیل زندانی

سید محمد خاتمی با نسرین ستوده دیدار کرد

سید محمد خاتمی به دیدار نسرین ستوده، وکیل زندانی که در مرخصی به سر می برد رفت.
به گزارش سایت شخصی رئیس جمهور سابق کشورمان سید محمد خاتمی در دیدار با نسرین ستوده ضمن اظهار خوشوقتی از این دیدار آرزو کرد که ان شاء الله همه زندانیان سیاسی آزاد شوند تا فضای مناسب پدید آمده باز هم لطیف تر گردد و همگان بتوانند خدمت خود را به کشور و مردم انجام دهند. قطعا این رویداد به نفع همگان بخصوص نظام و کشور است و آینده را بهتر از گذشته خواهد کرد.
نسرین ستوده نیز در این دیدار ضمن تشکر از دیدار سید محمد خاتمی و گزارشی از وضعیت خود و زندان، ضمن اعلام این که همه ما دلسوز کشور هستیم و خود را مخالف نمی دانیم، منتهی معتقدیم نظرات مختلف باید با امنیت بیان شود.
وی ضمن تأکید بر لزوم آزادی همه زندانیان سیاسی بدون تبعیض، انجام دادرسی عادلانه را درخصوص اتهامات سیاسی مطابق اصل ۱۶۸ قانون اساسی با حضور هیأت منصفه به صورت علنی و در دادگاه های عمومی لازم دانست.
خاتمی اظهار امیدواری کرد که همه به جانبی حرکت کنیم که خیر کشور و ملت در آن است و موجب تقویت اعتماد متقابل مردم و حکومت خواهد شد.

خطرنشان می شود نسرین ستوده وکیل زندانی هم اکنون در مرخصی به سر می برد.


حوزه :
 1. ناشناس

  عقده گشایی جالبی بود
  رییس دولت اصلاحات!

 2. حمید

  اول باید دادگاهی وجود داشته باشد تا نوبت به هیات منصفه برسد . امروز ما فقط صلواتی و مقیسه و آن سومی را داریم و بس !!. کثرالله اضدادهم

 3. صدای ایرانی

  بنده اصلا از این سید بزرگوار خندان سر درنیاوردم.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.