پنج‌شنبه 5th جولای 2012 , ساعت: 10:07کد مطلب : 15151 نسخه قابل چاپ

سکه،دلار،یورو باز هم گران شدند

قیمت انواع سکه امروز در بازار دوباره گران شد، به طوری‌که نرخ سکه تمام طرح قدیم هم اکنون به ۷۵۱ هزار تومان و طرح جدید به ۷۴۸ هزار تومان رسیده، قیمت دلار در بازار آزاد هم ۱۹۷۸ تومان شده است.

به گزارش مهر  قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم امروز چهارشنبه  در بازار تهران ۷۵۱ هزار تومان، طرح جدید ۷۴۸ هزار تومان، نیم سکه ۳۷۵ هزار تومان، ربع سکه ۱۸۹ هزار تومان و گرمی ۱۱۲ هزار تومان است.

این در حالی است که روز گذشته در همین ساعت نرخ این سکه ها به ترتیب ۷۳۵ هزار تومان، ۷۳۱ هزار تومان، ۳۶۵ هزار تومان، ۱۸۶ هزار تومان و ۱۱۰ هزار تومان بود، بر این اساس نرخ انواع سکه امروز با افزایش همراه شد.

نرخ هر گرم طلای زرد ۱۸ عیار امروز در بازار داخلی ۷۶ هزار و ۱۸۱ تومان و هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۶۱۳ دلار است.

فعالان بازار ارز از صعود دوباره قیمت دلار آزاد و رسیدن آن به ۱۹۷۸ تومان خبر دادند که بر این اساس، اختلاف قیمت دلار آزاد و دولتی همچنان رو به افزایش است، نرخ دلار آزاد روز گذشته در همین ساعت ۱۹۴۷ تومان بود.

قیمت هر یورو در بازار آزاد امروز ۲۴۹۷ تومان و هر پوند ۳۰۹۰ تومان است، این نرخها روز گذشته به ترتیب ۲۴۷۰ تومان و ۳۰۴۵ تومان بودند.

 


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.