یکشنبه 2nd سپتامبر 2012 , ساعت: 02:09کد مطلب : 22034 نسخه قابل چاپ
در سومین روز از پارالمپیک 2012 لندن

سومین نشان طلای ایران بر سینه محسن کائیدی نشست

سومین روز از پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن روزی توام با موفقیت برای ورزش ایران بود . بعد از مدال‌های طلایی که جلیل باقری و نادر مرادی در پرتاب وزنه و وزنه برداری بدست آوردند، محسن کائیدی در مسابقات پرتاب نیزه کاروان دلوار را صاحب چهارمین مدال کرد.

به گزارش مهر، مسابقات دوومیدانی پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن شنبه شب با رقابت ورزشکاران در مواد مختلف پیگیری شد که یکی از آنها پرتاب نیزه در کلاس ۳۴/۳۳ F بود.

نماینده کشورمان در این رقابت محسن کائیدی بود که با پرتابی به میزان ۳۸ متر و ۳۰ سانتیمتر به مدال طلای پارالمپیک لندن دست یافت. پس از کائیدی ورزشکارانی از چین و الجزایر دوم و سوم شدند.

این سومین مدال طلای کاروان ایران در چهاردهمین دوره بازی‌های پارالمپیک است. کاروان ایران پیش از این دو مدال طلا توسط جلیل باقری (پرتاب وزنه) و نادر مرادی (وزنه برداری) و یک برنز توسط ساره جوانمردی (تیراندازی) به دست آورده بود.

چهاردهمین دوره بازی‌های پارالمپیک لندن از ۸ تا ۱۸ شهریورماه به میزبانی لندن برگزار می‌شود. کاروان ورزش ایران با ۷۹ ورزشکار جانباز و معلول در ۱۳ رشته ورزشى (۱۰ رشته جانبازان و معلولان و ۳ رشته نابینایان و کم‌بینایان) در این دوره از بازی‌ها شرکت کرده است.


حوزه :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.