پنج‌شنبه 30th آگوست 2012 , ساعت: 10:08کد مطلب : 21798 نسخه قابل چاپ
اینترنت بدون فیلتر و پر سرعت برای میهمانان اجلاس غیر متعهدها:

سرویس اینترنتی در شان میهمانان فراهم کردیم!

اینترنت پر سرعت و بدون فیلتر در اختیار میهمانان اجلاس سران جنبش عدم تعهد قرار گرفته است. سرعت اینترنتی که در اختیار میهمانان اجلاس قرار داده شده بالای ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه است.

خبرگزاری فارس در همین رابطه با معاون وزیر ارتباطات مصاحبه ای کرده و علی حکیم جوادی در این باره گفته سرویس اینترنت را با کیفیتی بالا و در شان اجلاس برای میهمانان  فراهم کرده است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفته برای محل اجلاس و برخی هتل‌های میهمانان ، تعدادی IP برای اجلاس خواسته شده بود که تامین شده و دسترسی به اینترنت با کیفیتی بالا برای میهمانان اجلاس مهیا است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان اینکه مشکلی برای تامین اینترنت و افزایش کیفیت آن برای میهمانان اجلاس نداشتیم، گفت: محل اجلاس از پیش دارای اینترنت بود و ما پهنای باند موجود را به میزان لازم تقویت کردیم‌.

این در حالی است که تبلت های متعلق به میهمانان با تقویت کننده هایی که در اجلاس نصب شده بدون مشکل اینترنت بدون فیلتر را با سرعت بالا تجربه می کنند هر چند مفهوم سرعت برای میهمانان خیلی مهم نیست.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.