جمعه 13th سپتامبر 2013 , ساعت: 12:09کد مطلب : 51506 نسخه قابل چاپ
وزارت بهداشت:

سرطان در تهران بیداد می کند

سومین جلسه ستاد استقبال از مهر ۹۲ که به میزبانی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی ذیربط برگزار شد، حاوی نکات تکان ‌دهنده‌ای از آثار و پیامدهای آلودگی هوا بود.

به گزارش مهر، نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این جلسه با اشاره به آثار ترافیک و آلودگی هوای ناشی از آن بر سلامت شهروندان تهرانی گفت: سرطان در تهران بیداد می‌کند.

حسین همتی با بیان این که با توجه به شیوع بیماری سرطان، چاره‌ای جز اختصاص قسمت‌های بیشتری از ظرفیت مراکز درمانی به بیماران مبتلا به سرطان نداریم، افزود: بخش‌های ویژه سرطان در بیمارستان‌های تهران هر روز گسترش می‌یآبد.

 شناسایی ۵۰۰ مدرسه پرخطر در معابر اصلی تهران

نماینده پلیس راهور تهران بزرگ نیز در این جلسه با اشاره با شناسایی ۵۰۰ مدرسه پرخطر در تهران گفت: این مدارس در معابر اصلی تهران واقع شده‌اند و دانش‌آموزان آن‌ها بیشتر در معرض خطر تصادفات رانندگی قرار دارند و پلیس راهنمایی و رانندگی تدابیر و تمهیدات ویژه‌ای را به منظور تامین ایمنی دانش‌آموزان این مدارس پیش‌بینی کرده است.

مراد مرادی با بیان این‌ که دستورالعمل طرح انتظامی ‌ـ ترافیکی بازگشایی مدارس به پلیس راهنمایی و رانندگی مناطق تهران ابلاغ شده، افزود: کنترل عملیاتی ناوگان حمل و نقل شهری به ویژه خودروهای سرویس مدرسه با هدف کاهش حوادث احتمالی و افزایش ایمنی دانش‌آموزان، از جمله مواردی است که در این دستورالعمل مورد توجه قرار گرفته است.

 


حوزه :
برچسب ها :

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.