دوشنبه 15th جولای 2013 , ساعت: 09:07کد مطلب : 47775 نسخه قابل چاپ
روزنامه ایران گزارش دیدار دولت با رهبر ج.ا را منتشر نکرد

سردبیر ایران: عدم انتشار این گزارش ربطی به مشایی ندارد

سردبیر روزنامه‌ی «ایران» گفت: پوشش ندادن  خبر دیدار مقامات دولتی با مقام معظم رهبری توسط روزنامه‌ی «ایران»، هیچ ارتباطی به شخص خاصی ندارد.

سید مجتبی ناوندی سردبیر روزنامه‌ی ایران، درباره‌ی دلیل انتشار نیافتن گزارش دیدار مقامات دولتی با رهبر جمهوری اسلامی در روزنامه‌ی «ایران» توضیح داد: با توجه به تیراژ بالای «ایران»، این روزنامه زودتر از روزنامه‌های دیگر به زیر چاپ می‌رود. به همین دلیل، این امکان وجود نداشت که این خبر پوشش داده شود.

او در پاسخ به این‌که روزنامه‌ی «ایران» چه ساعتی زیر چاپ می‌رود و آیا نمی‌شد صفحات برای انتشار این گزارش دیرتر بسته می‌شدند؟ اظهار کرد: روزنامه‌ی «ایران» بین ساعت ۷ تا ۸ شب زیر چاپ می‌رود و اگر قرار بود این خبر پوشش داده شود،‌ روزنامه به سه استان که چاپ‌شان در تهران انجام می‌شود، از جمله استان همدان نمی‌رسید.

وی در پاسخ به این‌که برخی گفته‌اند منتشر نشدن این خبر در روزنامه‌ی «ایران» به دلخوری آقای رحیم‌مشایی مربوط است، گفت: آقای مشایی اصلا از کسی دلخوری ندارد که بخواهد به این موضوع ربط داشته باشد‌، ایشان همیشه گفته‌اند که سرباز نظام‌اند.

 


  1. محمود

    این بابا یک کار حرفه ای انجام داده است ، چرا ایراد میگیرید . گزارش از جلسات تکراری ارزش خبری دارد ؟

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.