سه شنبه ۲۷ام تیر ۱۳۹۱ , ساعت: ۰۸:۰۴کد مطلب : 16770 نسخه قابل چاپ
از قطعنامه های کاغذپاره تا ناوهای آهن پاره

سردار سلامی : ناوهای آمریکا آهن پاره‌ای بیش نیستند

جانشین فرمانده کل سپاه  با آهن پاره خواندن ناوهای آمریکا گفت: پاسداران انقلاب اسلامی از بزرگی ناوهای هواپیمابر آمریکا و دشمنان فرامنطقه‌ای هرگز ترسی به دل راه نداده و این تجهیزات در نگاه آنان، آهن‌پاره‌ای بیش نیست.»

به گزارش روابط عمومی سپاه، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم  اختتامیه همایش فرماندهان و مسئولین نیروی دریایی سپاه که در مشهد برگزار شد،مدعی شد : «ترکیب تیم‌های مذاکره کننده ۱+۵ در برابر ایران آرایش قدرت جهانی را به نمایش می‌گذارد و تیم مسلمان متکی بر خدا انفعال کشورهای اروپایی را برانگیخته تا جایی که آنان حرفی برای گفتن و عملی برای انجام ندارند.»

جانشین فرمانده کل سپاه خطاب به فرماندهان این نیرو گفت: شما تنها کسانی هستید که با نشان دادن قدرت و عزم و ارداه راسخ در چند ده متری ناوهای آمریکایی حرکت کرده، پرچم اسلام را برافراشته و آنها را نهیب می‌زنید، آنها به این اقتدار و هیبت احترام می‌گذارند.

وی با اشاره به تحریم‌های ایجاد شده در عرصه اقتصادی ایران اظهار داشت: مقیاس جنگ اقتصادی ما جهانی است و هیچ کشوری را در طول تاریخ نمی‌توان یافت که در محاصره اقتصادی همه دنیا قرار گیرد و تما م شاهراه‌های ارتباطی مالی دنیا به رویش بسته باشد.

سردار سلامی در پایان با تاکید براینکه امروز موقعیت حساس و سرنوشت‌سازی در برابر انقلاب اسلامی قرار گرفته است، گفت: دشمنان ما در همه جا به استیصال افتاده‌اند و استکباری که آمده بود تا نظم جدید جهانی را بسازد امروز شرایط خود را روز به روز بدتر دیده و در مقابل، جایگاه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی مستحکم تر می شود.

خاطرنشان می شود در طول ماه های اخیر فرماندهان سپاه در دفعات مختلف نیروهای نظامی آمریکا را به برخورد سخت تهدید کرده اند.


 1. shirazi

  ها ها ها ها خیلی خندیدیم

 2. ناظر بیطرف

  اتفاقا این آقای حسین سلامی درست گفته است ، یک کپه آهن پاره آورده اند آنجا ، که پاسداران نمیدانند طرز کارش چیست و در نتیجه به چه کار میاید . فقط این را میدانند که رفتن تا چند ده متری این آهن پاره ، دلیل ” اقتدار و هیبت ” است .
  نقل است که مرد با اقتداری ، زن و شوهری را در بیابان دید و بقصد انجام نیت پلید خود نسبت به زن ، خطی دور شوهر با هیبت او کشید و گفت ، اگر پایت را از این خط بیرون گذاشتی ، من میدانم و تو . بعد از رفتن مرد با اقتدار ، زن به شوهر باهیبت گفت که تو هم مردی ؟ ایستادی تا این نامرد هر چه خواست بکند . شوهر با هیبت جواب داد که ، مگر ندیدی ؟ چند بار پایم را گذاشتم آن طرف خط و او هیچ غلطی نتوانست بکند .
  هیبت و اقتدار را هم میشود تفسیر کرد ، از قران و قانون اساسی که بالاتر نیست یا امنیت ملی .

 3. مريم

  روح احمدی نژاد در شما حلول کرده است فقط دیر بیدارشده اید لطفا از خواب برخیزید

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.