یکشنبه 28th دسامبر 2014 , ساعت: 03:12کد مطلب : 71661 نسخه قابل چاپ
در جریان تیراندازی تک تیراندازان داعش:

سرتیپ حمید تقوی از فرماندهان سپاه در سامراء کشته شد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که سرتیپ حمید تقوی، یکی از فرماندهانش، در شهر سامرای عراق کشته شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای از کشته شدن حمید تقوی از فرماندهان قرارگاه رمضان در جنگ ایران و عراق، حین انجام ماموریت مستشاری برای مقابله با گروه تروریستی داعش در سامرا خبر داده است. در این اطلاعیه آمده است: سردار سرتیپ پاسدار حمید تقوی پس از دوران دفاع مقدس در عرصه های مختلف پاسداری از انقلاب اسلامی و مقابله با دشمنان اسلام و جبهه‌ مقاومت و بیداری اسلامی نقش آفرینی‌های ارزشمند و ماندگاری داشته و سرانجام در حین انجام ماموریت مستشاری به ارتش و بسیج مردمی عراق برای مقابله با تروریست های تکفیری و داعش در شهر سامرا و در جوار مرقد مطهر امام عسگری (ع) به شهادت رسید.
گفته می‌شود که او عصر روز شنبه ششم دی در منطقه بلد سامرا در اثر تیراندازی تک‌تیراندازان داعش کشته شده است. این نخستین بار است که سپاه‌پاسداران رسما خبر کشته شدن یکی از اعضای خود را در عراق اعلام می‌کند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.