یکشنبه 11th می 2014 , ساعت: 12:05کد مطلب : 62939 نسخه قابل چاپ

سراج الدین میردامادی بازداشت شد

سراج الدبن میردامادی روزنامه نگار اصلاح طلب سرانجام بازداشت شد.

فاطمه موسوی همسر این روزنامه نگار در صفحه فیس بوک خود با اشاره به این خبر نوشته است:” قرار بود دیروز هم مانند بسیار دفعات قبل برای ادای پاره ای توضیحات بروی دادسرا، ولی تا صبح منتظر تماس ات ماندم و خبری از بازگشت ات نشد . امروزصبح از طریق وکیل ات خانم پورفاضل خبردار شدم که بازداشت شده ای و در اوین هستی! مبارکت باد این سربلندی.”

پاسپورت سراج الدین میردامادی بعد از ورود به فرودگاه ضبط شد و دوره بازجویی وی آغاز شد.  وی که مقیم فرانسه است پس از پیروزی حسن روحانی به ایران سفر کرد.

در ادامه سپاه پاسداران مسئولیت بازجویی وی را بر عهده گرفت.

اتهام سراج الدین میردامادی در کیفر خواست صادره از سوی دادستانی تهران اقدام علیه امنیت نظام عنوان و با قرار کفالت آزاد شد اما سپاه به اتهامات وی “اجتماع و تبانی” را اضافه کرد.

سراج‌الدین میردامادی پیشتر در روزنامه‌های جهان اسلام، توس و حیات نو فعالیت می‌کرد و عضو اسبق شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت است.وی در سال‌های ۷۸ تا ۸۱ معاون مدیرکل انتخابات وزارت کشور دولت محمد خاتمی بود.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.