جمعه 4th ژانویه 2013 , ساعت: 02:01کد مطلب : 33351 نسخه قابل چاپ

سخنگو و اعضای جبهه ملی ایران به دیدار فرید طاهری رفتند

روز گذشته دکتر داود هرمیداس باوند، سخنگوی جبهه ملی ایران به اتفاق آقایان حسین شاه حسینی، حسین مجتهدی، پیمان عارف، آرش رحمانی و مهران بختیاری ، اعضای شورای مرکزی و سازمان دانش آموختگان جبهه ملی ایران به دیدار فرید طاهری عضو نهضت آزادی ایران که به تازگی از زندان آزاد شده است رفتند.
به گزارش سایت ملی-مذهبی در این دیدار  دکتر داود هرمیداس باوند مراتب حمایت جبهه ملی ایران از تمامی زندانیان سیاسی و بویژه کوشندگان راه دکتر مصدق را اعلام نموده و گفت امیدواریم روزی برسد که دیگر در ایران هیچ زندانی سیاسی نداشته باشیم و همه عزیزان دربند آزاد شوند.
حسین شاه حسینی نیز با تاکید بر همگرایی و نزدیکی نیروهای مصدقی در ذکر سجایای اخلاقی فرید طاهری گفت: ایشان فردی متدین و اهل قرآن هستند و جای امثال ایشان زندان نبوده و نیست.
مهندس محمد توسلی، پدرهمسر فرید طاهری نیز ضمن تشکر از ابراز حمایت و محبت جبهه ملی ایران ابراز امیدواری نمود که در کار زندانیان سیاسی گشایشی حاصل شود.
حاضران در پایان برای آزادی تمامی زندانیان سیاسی و بویژه علیرضا رجایی، مسعد پدرام، محسن محققی، امیر خرم، عماد بهاور و سعید مدنی اعضای زندانی شورای فعالان ملی-مذهبی و نهضت آزادی ایران دعا نمودند.


مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.