چهارشنبه ۱۸ام بهمن ۱۳۹۱ , ساعت: ۱۲:۱۱کد مطلب : 36273 نسخه قابل چاپ
جنگ احمدی نژاد و علی لاریجانی همچنان ادامه دارد

سایت علی لاریجانی از دسترس خارج شد

در پی انتشار فیلم سخنرانی علی لاریجانی در پاسخ به محمود احمدی‌نژاد در سایت علی لاریجانی، این سایت از دسترس خارج شد.

پس از آنکه محمود احمدی نژاد روز گذشته در آستانه سفر به مصر به برادران لاریجانی حمله ای دوباره داشت و فیلمی ادعایی وی در انترنت به طور گسترده منتشر شد،علی لاریجانی اقدام به پخش نسخه کامل سخنرانی خود در مجلس و لحظه خروج احمدی‌نژاد از صحن کرد.

در تحولی جدید سایت علی لاریجانی از دسترس خارج شده است.سایت اطلاع رسانی علی لاریجانی رئیس مجلس، پس از آنکه فیلم اظهاراتش در جواب به احمدی نژاد در جلسه مجلس را برای پخش و دانلود گذاشته بود، از چند ساعت پیش از دسترس خارج شده است.

این در حالی است که سعید مرتضوی نیز نیمه شب گذشته از زندان آزاد شده است و امروز علی لاریجانی با حمله دوباره به احمدی نژاد وی را لاابالی خواند و گفت مجلس مخالف اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها است.


  1. جواد

    آقای لاریجانی یقینا می دانند لاابالی کسانی هستند که دستور می دهند روزنامه نگاران را ، گروه گروه دستگیر کرده و زندانی کنند. لاابالی کسانی هستند که زمین های اطراف تهران و… را می خورند. لاابالی کسانی هستند که صریحا درخواست رشوه می کنند تا از طریق برادرانشان در دستگاه قضا و مجلس ، کارچاق کنی راه بیندازند. بله لاابالی کسانی هستند که زیر عبای اخوندها هر کاری می کنند.

  2. ایرانی‌

    مردم انقلاب نکردند که خوانده پهلوی رو با خانواده لاریجانی عوض بکنند. تبریک به رئیس جمهور که شجاعت این رو داشت که کثافت کاری‌های این با نده رو با زرو کند.

مخاطبان محترم، سایت ملی-مذهبی از دریافت نظرات سازنده شما برای بهبود کیفیت مطالب استقبال می کند. انتقادهای شما و راهکارهایتان می تواند تحریریه سایت را در افزایش کیفیت مطالب کمک کند.

مطالب مرتبط

پربازدیدترین مطالب

این سایت از نظر هویتی ملی-مذهبی ، اما از نظر حقوقی مستقل است.